Підтримати проект
Усі новини
Я репортер
Надсилайте свої репортажі, фото, відео. Знімайте на камеру і відправляйте нам
Як надіслати?
Сергій Савчук: Для ЕСКО-інвесторів зібрали понад 7 тис. потенційних об'єктів, що потребують термомодернізації
У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів. Наразі вона налічує понад 7 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування.
Економіка,18.07.2017 10:31
На Одещині виявлено фінансових порушень на 55, 5 млн гривень
Південний офіс Держаудитслужби відзвітував про результати роботи упродовж січня - червня 2017 року. Загалом одеські аудитори перевірили 52 підприємства, установи та організації, на 90 % з яких виявлено порушення фінансово-господарської дисципліни. Загальна ж сума виявлених фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, за звітний період становить 55,5 млн грн.
Економіка,17.07.2017 16:37
Україна, Болгарія, Молдова та Румунія координуватимуть зусилля у боротьбі з АЧС
Україна, Республіка Болгарія, Республіка Молдова та Румунія планують поглибити координацію зусиль та обмін досвідом у питаннях забезпечення благополучної епізоотичної ситуації, зокрема в контексті боротьби з африканською чумою свиней (АЧС) та сказом, у країнах Східної Європи, інформує TrueUA з посиланням на прес-службу Держпродспоживслужби.
Економіка,17.07.2017 15:55
Рада ЄС ухвалила рішення збільшити квоти поставки томатів, пшениці, кукурудзи і меду з України
17 липня Рада схвалила перелік тимчасових незалежних торговельних заходів на користь України. Ці заходи мають набути чинності до кінця вересня і застосовуватимуться протягом трьох років. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на сайт Ради ЄС.
Економіка,17.07.2017 14:30