Футболіст «Цюріха» під час матчу провалився під землю

22 ВЕРЕСНЯ 2018 13:23

Футболіст захотів відсвяткувати гол і несподівано провалився під землю. Півзахисник швейцарського «Цюріха» Бенджамін Коллолі потрапив в неприємну ситуацію в матчі в матчі Ліги Європи проти кіпрського АЕК. Під час святкування голу футболіст впав в рів безпеки, пише «Обозреватель».

На 61-й хвилині швейцарці заробили пенальті. Коллолі забив з точки, відкривши рахунок, і побіг до трибуни зі своїми вболівальниками. Спершу хавбек перестрибнув через рекламний щит, потім подолав ще одне перекриття і потім раптово провалився «під землю». Як виявилося, гравець «Цюріха» не врахував, що там існує спеціальна пастка для фанатів.

За повідомленнями ЗМІ, Коллолі не отримав травм і провів на газоні все 90 хвилин. Зустріч так і завершилася з рахунком 1:0.

Відео, 22.09.2018 13:23