Фото: ілюстративне. Джерело: Pixabay

Служба зайнятості у смартфоні: в Україні з'явився застосунок для пошуку роботи

В Україні за підтримки Польщі, Німеччини та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй почав роботу мобільний застосунок Державної служби зайнятості для охочих працевлаштуватись.

Як повідомляє Міністерство економіки, тепер українці, які шукають роботу, зможуть стати до електронної черги, знайти потрібну вакансію чи отримати ваучер на навчання від Державної служби зайнятості у своєму смартфоні.

Відомо, що цей застосунок доступний в App Store та Google Play для смартфонів на Android та iOS. Торік Державна служба зайнятості надала послуги 665 тисячам громадян, а цього року вже 548 тисяч людей скористалися сервісами служби.

"Із запуском мобільного застосунку очікується, що навантаження на фізичні центри зайнятості зменшиться, а кількість користувачів зростатиме завдяки зручному функціоналу застосунку", — зауважили у міністерстві.

Варто додати, що цей мобільний застосунок орієнтований на потреби людей, які планують працевлаштуватись. Наступним етапом реалізації цієї ініціативи стане розробка відповідного функціоналу для роботодавців.

Після авторизації з використанням кваліфікованого електронного підпису, Bank ID, Дія.Підпис або в гостьовому режимі користувач потрапляє на єдиний портал вакансій, де може переглядати доступні вакансії. У застосунку також передбачена можливість подати заявку на ваучер для спеціалізованого навчання або пройти онлайн-курс від Державної служби зайнятості. У міністерстві наголосили, що скористатися застосунком зможуть також українці, які наразі перебувають за кордоном.

"Крім цього, мобільний застосунок дає змогу спілкуватися з кар’єрними радниками, запланувати зустріч із потенційним роботодавцем, отримати необхідну довідку чи записатися до електронної черги", — додали у Мінекономіки.

Нагадаємо, раніше прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомляла, що в Україні люди з інвалідністю мають право працювати на підприємствах, в установах, організаціях, а також займатися підприємницькою та іншою трудовою діяльністю, яка не заборонена законом. Своєю чергою уряд підтримує роботодавців, які приймають на роботу людей з обмеженими можливостями, та виплачує їм відповідні компенсації.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Суспільство, 23.11.2024 04:27