Підтримати проект
Усі новини
Я репортер
Надсилайте свої репортажі, фото, відео. Знімайте на камеру і відправляйте нам
Як надіслати?
Кабмін доручив МЗС та СБУ внести Росію до списку країн міграційного ризику
На засіданні уряду було прийнято план виконання указу президента України «Про посилення контролю за в’їздом до України, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, дотримання ними правил перебування на території України».
Політика,13.09.2017 16:06
Ціна агресії має невпинно зростати для Росії, - Іванна Климпуш-Цинцадзе
Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе обговорила з радником Президента США з питань національної безпеки Гербертом Реймондом МакМастером питання протидії російській агресії та імплементації важливих реформ в Україні.
Політика,13.09.2017 11:17
Аваков назвав Саакашвілі брехуном
За словами міністра, «у нас немає паспорта Саакашвілі».
Політика,11.09.2017 16:25
«Російська справа»: син ТРАМПА розповів у Сенаті про зустріч з адвокатом з Росії
Дональд ТРАМП-молодший відповів на запитання одного з комітетів Сенату США в так званій «російській справі». Головною темою стала його зустріч з російським адвокатом з надією отримати компромат на Гілларі КЛІНТОН.
Політика,08.09.2017 15:22
Пекін погодився на додаткові санкції ООН щодо КНДР
Китай погоджується з необхідністю прийняття з боку ООН додаткових заходів проти Північної Кореї після її недавнього ядерного випробування, але одночасно домагається діалогу для врегулювання кризи на Корейському півострові, повідомляє TrueUA з посиланням на Reuters.
Політика,08.09.2017 14:36
У мінфіні США вже готовий указ про санкції за торгівлю з КНДР
Міністр фінансів США Стівен МНУЧИН заявив про те, що підготував указ, який передбачає санкції проти країн, які торгують з Північною Кореєю і готовий відправляти його на підпис президенту Дональду ТРАМПУ, інформує TrueUA з посиланням на The Hill.
Політика,08.09.2017 14:26