Підтримати проект
Усі новини
Я репортер
Надсилайте свої репортажі, фото, відео. Знімайте на камеру і відправляйте нам
Як надіслати?
Президент Сербії заявив про тиск Заходу із-за відносин з РФ
Як повідомляє TrueUA з посиланням на Pink, президент Сербії Олександр ВУЧИЧ заявив про тиск на країну через відносини з Росією. Він сказав, що неможливо уникнути питань про РФ від Європи.
Політика,11.08.2017 11:17
Кінець кнопкодавству: Раду обладнають сканерами відбитків пальців на 7 млн. грн
Верховну Раду обладнають сканерами для сканування відбитків пальців народних депутатів перед голосуванням за законопроекти. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на ESPRESO.
Політика,10.08.2017 12:48
Політики США та ЗМІ розкритикували погрози Трампа в бік КНДР
Представники Республіканської та Демократичної партій у Конгресі США, а також ЗМІ розкритикували заяви президента Дональда ТРАМПА щодо Північної Кореї. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на СNN.
Політика,09.08.2017 14:53
Постійні ротації В Білому домі викликають «головний біль» у РФ
Перестановки в Адміністрації президента США Дональда ТРАМПА викликають у російських чиновників головний біль. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Reuters.
Політика,09.08.2017 11:19
Уряд ФРН делегує в Україну посланника з питань децентралізації
Спеціальним посланником уряду ФРН з питань реформування України став колишній прем'єр-міністр Саксонії Ґеорґ МІЛЬБРАДТ. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на DW.
Політика,08.08.2017 16:40
Росія несе набагато більшу небезпеку, ніж ІДІЛ - сенатор Маккейн
Американський сенатор-республіканець упевнений, що терористичні угруповання, такі як ІДІЛ, являють собою постійну загрозу, проте у них немає тих можливостей, якими володіє режим президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Arizona Republic.
Політика,08.08.2017 14:51