Підтримати проект
Усі новини
Я репортер
Надсилайте свої репортажі, фото, відео. Знімайте на камеру і відправляйте нам
Як надіслати?
Соціальні витрати Німеччини повинні мати пріоритет над військовими, - Меркель
Канцлер Федеративної республіки Німеччина (ФРН) Ангела МЕРКЕЛЬ заявила, що соціальні витрати країни повинні мати пріоритет над військовими. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Reuters.
Політика,15.08.2017 09:07
У ФРН критикують висування Шредера у раду директорів «Роснефті»
Як повідомляє TrueUA з посиланням на DW, деякі політики і правозахисники у ФРН вважають, що екс-канцлер обслуговує політику Путіна за гроші, а «Роснефть», завдяки зв'язкам Шредера, намагається вийти з-під санкцій.
Політика,14.08.2017 13:08
У Білому домі є ті, хто намагається усунути Трампа від влади - Скарамуччі
Колишній прес-секретар розповів, що не всім у американському політичному істеблішменті подобається нинішній президент. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на The Telegraph.
Політика,14.08.2017 08:55
Президент Сербії заявив про тиск Заходу із-за відносин з РФ
Як повідомляє TrueUA з посиланням на Pink, президент Сербії Олександр ВУЧИЧ заявив про тиск на країну через відносини з Росією. Він сказав, що неможливо уникнути питань про РФ від Європи.
Політика,11.08.2017 11:17
Кінець кнопкодавству: Раду обладнають сканерами відбитків пальців на 7 млн. грн
Верховну Раду обладнають сканерами для сканування відбитків пальців народних депутатів перед голосуванням за законопроекти. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на ESPRESO.
Політика,10.08.2017 12:48
Політики США та ЗМІ розкритикували погрози Трампа в бік КНДР
Представники Республіканської та Демократичної партій у Конгресі США, а також ЗМІ розкритикували заяви президента Дональда ТРАМПА щодо Північної Кореї. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на СNN.
Політика,09.08.2017 14:53