Підтримати проект
Усі новини
Я репортер
Надсилайте свої репортажі, фото, відео. Знімайте на камеру і відправляйте нам
Як надіслати?
Багдад погрожує курдам військовим втручанням через референдум
Прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді застеріг, що курди «граються з вогнем», плануючи проведення референдуму про незалежність. Прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді в суботу, 16 вересня, пригрозив військовим втручанням, якщо населенню країни «загрожуватиме використання протизаконної сили» у разі проведення запланованого в Іракському Курдистані рефередуму про незалежність.
Світ,17.09.2017 11:20
Шульц: Урізати допомогу ЄС країнам, які не приймають біженців
Кандидат у канцлери від Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Мартін Шульц (Martin Schulz) вважає, що країнам Східної Європи, зокрема Польщі та Угорщині, які не проявляють солідарність у питанні прийому біженців, варто урізати фінансування з боку Євросоюзу.
Світ,17.09.2017 11:07
Майже 60% європейців підтримують вступ України в НАТО
58% європейців підтримують вступ України в НАТО. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного в серпні паризьким відділенням Kantar Public.
Світ,16.09.2017 15:22
Теракт в Лондоні справа рук «Ісламської держави»
В результаті вибуху у вагоні потягу лондонського метро в п'ятницю, в уранішню годину пік постраждали (за останніми даними) 29 чоловік. Через те, що саморобний вибуховий пристрій не здетонував в повну силу, ніхто не загинув. Відповідальність за теракт узяла на себе угрупування «Ісламська держава».
Світ,16.09.2017 10:47
Лідери Каталонії закликають Мадрид до діалогу щодо референдуму
Лідери Каталонії направили послання королю Іспанії Феліпе VI і прем'єр-міністру іспанського уряду Маріано Рахою в якому просять схвалити проведення референдуму про самовизначення автономії.
Світ,15.09.2017 15:54
У лондонському метро стався вибух, постраждали люди
У лондонському метро у п'ятницю пролунав вибух. Це сталося на станції «Парсонс Грін», що в західній частині міста.
Світ,15.09.2017 14:44