Підтримати проект
Про нас
TrueUA – інформаційний портал, який неупереджено та абсолютно незалежно висвітлює найважливіші події в Україні та світі. Веб-сайт діє відповідно до вимог чинного законодавства України та орієнтується на кращі стандарти світової інформаційної та ділової журналістики. E-mail – TrueUA@ukr.net
Команда
Дар'я Самборська
Головний редактор
Закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю "Філософія" та Університет державної фіскальної служби за спеціальністю "Правознавство". Працювала на OBOZREVATEL, RegioNews, "Главком" та Depo.ua. Публікувалась у журналі "Влада та гроші". У команді TrueUA – з 2022 року.
Андрій Романюк
Редактор стрічки новин
У 2008 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка. В журналістику прийшов у 2015 році, до цього працював фінансовим аналітиком та приватним підприємцем. В команді TrueUA – з 2023 року, основний напрям – наповнення стрічки новин, написання тематичних статей та робота над інтерв’ю.
Анжеліка Ніконенко
Редактор стрічки новин
Починала роботу в письмових медіа на сайті "Український інтерес". Згодом писала новини для "Київ.Media" та Telegram-каналу "ТАК / Тема дня". Працювала в прес-відділах різних компаній, редактором та журналістом на телеканалах. Загальний досвід роботи в ЗМІ – чотири роки.
Альона Боженко
Редактор стрічки новин
Закінчила Київський університет культури, отримала спеціальність "Диктор та ведучий телепрограм, тележурналіст". Раніше працювала журналістом на телеканалах "ПравдаТут", "8 канал", редактором стрічки новин сайту "Главком".
Кирило Іванішин
Редактор стрічки новин
Закінчив Волинський національний університет імені Лесі Українки за спеціальністю "Видавнича справа та редагування". Працював на телебаченні та у регіональних видавництвах. Загальний досвід роботи на стрічці новин – вісім років. Цікавить суспільно-політичне життя нашої країни, а також трансформації політико-економічних систем світу.
Володимир Миленко
Журналіст
Магістр філології, спеціаліст з літературознавства, який усе своє доросле життя присвятив журналістиці. Працював як у спеціалізованих, спортивних виданнях ("Атака", "Футбол", football.ua, ua-football.com), так і у загальнополітичних. З 2016 року активно займається новинною журналістикою. Працював на сайтах Depo.ua, RegioNews, "Главком".
Анна Савицька
Редактор стрічки новин
Закінчила Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького за спеціальністю "Журналістика". Тривалий час працювала в прес-службі університету, а згодом майже три роки — в інформаційному агентстві "Вичерпно". Маю досвід із написання новин, створення лонгрідів та зйомки відеосюжетів. У команді TrueUA — із 2023 року.
Мирослав Новосад
Редактор стрічки новин
Освіта — факультет журналістики ЛНУ ім. І. Франка (2007 рік). Досвід роботи у журналістиці 16 років. Працював в "Газеті по-українськи" (2010 рік), на телеканалі ZIK (2012 рік), радіо "Вголос" (2015 рік), сайті Depo.ua (2021 рік), телеканалі NTA (2022 рік)