Підтримати проект
21.01.2022
20.01.2022
19.01.2022
Усі новини
Я репортер
Надсилайте свої репортажі, фото, відео. Знімайте на камеру і відправляйте нам
Як надіслати?
Чемпіон світу з тенісу купив 80% акцій біотехнологічної компанії, яка розробляє COVID-лікування
Чемпіон світу з тенісу Новак Джокович купив 80% акцій датської біотехнологічної компанії QuantBioRes, яка прагне розробити ліки для боротьби з COVID-19. Компанія розробляє пептид, який перешкоджає зараженню коронавірусом клітин людини, і розраховує розпочати клінічні випробування у Великій Британії цього літа.
Світ,21.01.2022 12:48
Полярники записали звуки тюленів Ведделла
Українські полярники записали звуки тюленів Ведделла в районі антарктичної станції "Академік Вернадський". Існує припущення, що зворотнє відлуння таких звуків дає змогу Ведделлам орієнтуватися у просторі під час антарктичної зими. Аналіз цих даних за допомогою спеціальної програми дасть змогу отримати нову інформацію про звуки та підводні комунікації тюленів, зокрема в ультразвуковому спектрі.
Світ,20.01.2022 16:49
ЄС вирахує мільйони євро з Польщі через ігнорування судової ухвали про закриття шахти
Європейський союз розпочав процес відрахування мільйонів євро із фондів Польщі, щоб покрити штрафи, накладені на Варшаву за ігнорування судової заборони на закриття вугільної шахти Туров. Суд зобов'язав Польщу сплачувати щоденний штраф у розмірі 500 000 євро (567 000 доларів США) доти, доки вона продовжує експлуатувати шахту. Проте уряд Польщі відмовився закрити шахту, заявивши, що вона має вирішальне значення для забезпечення країни.
Світ,20.01.2022 16:34
У Білорусі затримали письменника та журналіста Квятковського
У Білорусі затримали журналіста та письменника Северина Квятковського. Його затримали біля власного будинку після того, як він повернувся з-за кордону. Про причини затримання наразі інформації немає. Северин Квятковський — білоруський письменник, журналіст, редактор, менеджер культурних та медіапроектів, блогер.
Світ,20.01.2022 11:27
Президент США пообіцяв надати жорстку відповідь Росії, якщо її військові перетнуть кордон України
Президент США Джо Байден пообіцяв надати "швидку і жорстку" відповідь Росії, якщо її військові перетнуть кордон України. Якщо будь-які російські військові сили перейдуть через український кордон, це буде розцінено як вторгнення, яке зіткнеться із швидкою та жорсткою відповіддю Сполучених Штатів і наших союзників.
Світ,20.01.2022 11:22
Китай заявив, що посилки можуть поширювати коронавірус
Посилки, відправлені з-за кордону, можуть поширювати Omicron в Пекіні та інших місцях, незважаючи на сумніви закордонних експертів у галузі охорони здоров'я, що вірус може передаватися через упаковку. Поштове бюро Китаю заявило, що воно наказало вжити суворіших заходів для вентиляції та дезінфекції місць, де обробляються відправлення, відправлені поштою з-за кордону. Поштові працівники повинні носити захисне спорядження, робити щеплення ще раз і регулярно проходити тестування.
Світ,19.01.2022 16:11