1 171 день війни
Особовий склад
963 270
Танки
10 786
Артилерія
27 588
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 157
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
335
БпЛА
35 446
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Лише чотирьом з 47 найбідніших країн світу вдасться домогтися «прориву» в сфері енергетики

Лише чотирьом з 47 найбідніших країн світу вдасться домогтися «прориву» в сфері енергетики

13:18 - 23.11.2017

Мільйони жителів в 47-ми найменш розвинених країнах світу все ще не мають доступу до електрики. Перспективи ліквідації енергетичної бідності в цих державах теж невеликі. Про це йдеться в новій доповіді Конференції ООН з торгівлі і розвитку (ЮНКТАД), TrueUA з посиланням на UN.  

Енергетика є одним з найважливіших інструментів глобального розвитку. Але при цьому у найбідніших країн світу можливості в плані доступу до цих найважливішим ресурсів в шість разів нижче, ніж у промислово розвинених держав.  

Швидше за все, згідно з прогнозами експертів ЮНКТАД, тільки чотирьом з 47-ми бідних країн вдасться досягти узгоджених на міжнародному рівні цілей в сфері енергетики.  

«Не дивлячись на значний прогрес останніх років, для досягнення глобальної мети забезпечення загального доступу до енергетичних ресурсів до 2030 року їх річні темпи електрифікації повинні зрости на 350 відсотків», - йдеться в новій доповіді  

Нагадаємо, що ініціатива ООН «Стійка енергетика для всіх» передбачає вирішення до 2030 року трьох взаємозалежних завдань: забезпечення загального доступу до сучасних джерел енергії, підвищення вдвічі рівня енергетичної ефективності та подвоєння частки поновлюваних джерел енергії в світовому енергетичному балансі.  

Крім того, у новій доповіді ЮНКТАД відзначаються і позитивні тенденції в розвитку енергетичної інфраструктури в бідних країнах.   

Вони пов'язані зі зростанням потоків приватних інвестицій на проекти з нарощування енергетичних потужностей за рахунок альтернативних джерел - таких, як сонце і вітер.  

Сьогодні в категорію найменш розвинених входять 47 держав. У їх числі - країни Африки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, а також Гаїті.   

Це, в основному, малі острівні держави і країни, що не мають виходу до моря.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=xJWkV8Q2P_w

 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама