Росія пропустила 3 м'ячі від Уругваю

25 ЧЕРВНЯ 2018 19:30

Латиноамериканська збірна забила 3 ​​м'ячі і виграла квартет. У першому таймі Суарес забив зі штрафного після помилки оборони, Лашальт відправив у ворота Акінфєєва другий м'яч через рикошет, Смольников пішов за дві жовті картки, повідомляє Euro Sport.

На початку другої половини на полі з'явилися Федір Смолов і Далер Кузя, але на атакуючих діях команди це майже не позначилося.  На 70-й хвилині Маланг Дьєду не помітив удару ліктем Годіна по носі Артему Дзюбі і не поставив пенальті. У доданий час ще один м'яч забив Едінсон Кавані.

В результаті Росія програла 0: 3 і поступилася Уругваю першу сходинку в групі А. Суперники Росії і Уругваю визначаться сьогодні о 21:00. На дві путівки поки претендують Іран, Іспанія і Португалія.

Спорт, 25.06.2018 19:30