З середи, 11 грудня, по неділю, 15 грудня, у Києві пройдуть безоплатні лекторії та дві екскурсії. Зокрема, одна з прогулянок буде адаптована для людей із порушеннями зору.
Як повідомляє прес-служба Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації, участь у них є безплатною, втім громадянам потрібно зареєструватися наперед, оскільки кількість місць обмежена.
Після реєстрації люди отримають підтвердження, яке прийде на електронну пошту та телефонним дзвінком. Місця зустрічей будуть вказані в реєстраційних анкетах.
Так, 11 грудня о 11:00, 12 грудня о 14:00 та 15 грудня о 14:00 пройде лекція "Київ шістдесятників". Її слухачі дізнаються про життя київських митців і мислителів 1960 років, а також про їхню боротьбу за свободу слова, правду та мораль. Реєстрація за посиланням.
Окрім цього, 13 грудня о 11:00 пройде екскурсія "Київ різдвяний і новорічний". Саме вона буде адаптована для людей з порушеннями зору. Учасникам розкажуть, як кияни готувалися до різдвяно-новорічних свят у різні епохи, які традиції супроводжували святкування, які знакові події та заходи відбувалися в цей святковий період у столиці. Варто наголосити, що на екскурсії поруч із людиною з порушеннями зору має бути особа, яка її супроводжує. Зареєструватися можна за посиланням.
Також 13 грудня о 15:30 пройде лекція "Невідомі кияни, яких знає весь світ". Слухачам розкажуть про видатних людей, які народилися в Києві та своїми здобутками принесли славу місту. Реєстрація на лекцію за посиланням.
Зокрема, 14 грудня о 13:00 пройде екскурсія "Святошинська сюїта". Її учасники дізнаються про створення та розбудову Святошинського району столиці, який з невеликого курортно-дачного передмістя Києва перетворився на густонаселений житловий масив. Також людям розкажуть про життя видатних людей, які мешкали в Академмістечку. Зареєструватись на цю екскурсію можна за посиланням.
Нагадаємо, у Києві, за підтримки амбасадора національної програми "Врятуй кінцівку" Ярослави Магучіх, 17 грудня відбудеться зірковий, інноваційний тренінг "Стоп кров, врятуй кінцівку". Він популяризує важливість домедичної допомоги та об’єднає громадськість через участь медійних особистостей