У понеділок, 7 листопада, у Києві та ще семи областях України будуть вводити планові та аварійні відключення електроенергії.
Зазначається, що енергомережа ще не може відновити повноцінну роботу після обстрілів росіян, тому в частині регіонів доводиться запроваджувати відключення, щоб уникнути перевантаження високовольтної інфраструктури.
"Тому хочемо попередити українців ще раз – з 6:00 і до кінця доби будуть активними графіки планових відключень м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській областях. Області, які потерпатимуть від відключень ніхто не обирав - це наслідок руйнувань енергетичної інфраструктури після атак ракет та дронів", – сказано у повідомленні.
Нагадаємо, напередодні 17 країн Європейського Союзу відправили Україні 500 енергогенераторів, щоб допомогти на тлі регулярних відключень світла