Фото: Уніан

Розвідка відповіла на звинувачення РФ про порушення Україною "зернової угоди"

Міноборони Росії звинуватило Україну в порушенні зобов'язань щодо "зернової угоди" атаками БпЛА на Чорноморський флот у тимчасово окупованому Криму. Речник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов вважає цю заяву "брехливою маніпуляцією з боку держави агресора".

Про це повідомляєуспільне".

За словами Юсова, нещодавні події на півострові стосувалися лише військових об'єктів.

"Останні події в Криму стосувались виключно військових об'єктів і жодним чином не пов'язані із зерновою угодою, яка передбачає українські порти й цивільні порти, коли мова йде про підконтрольну Україні територію", — сказав Юсов.

Речник ГУР МО України Юсов назвав ці звинувачення брехливою маніпуляцією.

"Україна дотримується міжнародних зобов'язань, зокрема виконує всі зобов'язання, які стосується зернового коридору", — сказав Юсов.

Нагадаємо, 22 квітня у тимчасово окупованому Криму прогриміли вибухи. Гауляйтер окупованого півострова Сергій Аксьонов заявив нібито про "роботу ППО". 

У ніч на 24 квітня у тимчасово окупованому Севастополі пролунала серія вибухів. Окупанти заявили, що російський флот атакували надводні безпілотники. 

Відомо, що Україна вже готує базу для майбутньої деокупації Криму. У РНБО вже розробляються основні кроки, які застосують для звільнення півострова.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 25.04.2023 18:03