1 198 день війни
Особовий склад
992 750
Танки
10 887
Артилерія
28 750
Літаки
413
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 177
Крилаті ракети
3 271
Гелікоптери
336
БпЛА
39 019
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Бучу відвідала делегація з Ірландії: вшанували жертв російських злочинців
Фото: Twitter Андрія Костіна

Бучу відвідала делегація з Ірландії: вшанували жертв російських злочинців

14:46 - 19.07.2023

Бучу, що на Київщині, 19 липня відвідала іноземна делегація. Із візитом прибув прем'єр міністр Ірландії Лео Варадкар. Українська сторона показала закордонним гостям місця злочинів російських терористів. Ірландська делегація вшанувала пам'ять жертв рашистів.

Про візит іноземців до Бучі розповів генеральний прокурор України Андрій Костін у Twitter.

"Системність цих злочинів свідчить про те, що агресор переслідує українців через національну ідентичність та проукраїнську позицію. Аналогічні випадки ми фіксуємо і в інших звільнених містах", — написав Костін.

Він наголосив на тому, що у війні з Росією Україна хоче зупинити російську агресію та покласти край безкарності Росії за міжнародні злочини, адже путінський режим є загрозою для всього світу.

Фото: Twitter Андрія Костіна

"Тому весь світ має діяти спільно і скоординовано, щоб притягнути керівників режиму та їхніх поплічників до відповідальності за все скоєне зло", — наголосив генпрокурор.

У березні прем’єр-міністр Словенії Роберт Голоб вшанував жертв російських окупантів у Бучі Київської області. Політик засудив російську агресію та висловив підтримку Україні. 

Нагадаємо, 31 березня — річниця звільнення Бучі на Київщині. Саме у цей день у 2022 році ЗСУ витіснили російських загарбників з міста. Буча перебувала під окупацією 33 дні. Загалом у Бучанському районі Київської області окупанти вбили понад 1130 мирних мешканців. Вже вдалося встановити підрозділи, що перебували на території району та міста. У самій Бучі внаслідок воєнних злочинів окупантів загинула 461 особа.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама