З поширенням криптовалют, світова економіка розпочала процес трансформації та пристосування до нового методу розрахунків та накопичення коштів.
У 2021 році біткойн та інші криптовалюти вже встигли завоювати значну довіру серед транснаціональних компаній та великих інвесторів. Проте, доки деякі держави тестують національну криптовалюту, інші не розділяють такого оптимістичного погляду на майбутнє крипто-банкінгу.
Віталій Деркач, засновник естонської компанії Stability, яка зробила криптовалюту частиною своєї бізнес-моделі, в інтерв’ю TrueUA розповів про переваги, ризики та міфи, пов’язані з крипторинком.
«Якщо ми хочемо йти в ногу з трендами часу і бути технологічною державою, то маємо створювати законодавчу базу для цього», - зазначив Віталій.
На думку Віталія Деркача, щоб в Україну прийшли інвестори і капітал, у тому числі - з-за кордону потрібно вдосконалювати і розвивати законодавчу базу в напрямку ІТ і криптовалюти.
В Україні достатньо висококваліфікованих спеціалістів в ІТ-індустрії. За останні роки Україна вийшла на лідерські позиції в цьому напрямку, але повноцінної законодавчої бази ще й досі не створено для ІТ-напрямку.
Повний текст інтерв’ю читайте на нашому інформаційному порталі.