Хет-трик Кріштіану Роналду в ворота «Атлетіко». Португальський геній знову це зробив!

13 БЕРЕЗНЯ 2019 00:13

«Ювентус» виграв у «Атлетіко» в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 3:0.

Рахунок у грі на 27-й хвилині відкрив Кріштіану Роналду, який відгукнувся на пас Федеріко Бернардескі і відправив м'яч у сітку ударом головою, повідомляє Euro Sport.

На початку другого тайму Кріш забив аналогічний м'яч: подача з флангу - удар головою. Ян Облак потягнув удар португальця, але система фіксації голів повідомила, що м'яч перетнув лінію.

На 86-й хвилині Роналду оформив хет-трик - Кріш реалізував пенальті, зароблений Федеріко Бернардескі.

У першому матчі «Ювентус» поступився «матрацникам» з рахунком 0:2.

У минулому сезоні «Ювентус» вибув з Ліги чемпіонів на стадії 1/4 фіналу, поступившись «Реалу».

Спорт, 13.03.2019 00:13