Катар вперше завоював Кубок Азії

02 ЛЮТОГО 2019 12:52

Збірна Катару з футболу завоювала Кубок Азії, обігравши у фінальному матчі команду Японії з рахунком 3:1. Ця перемога стала для Катару першої в історії. Турнір пройшов в Абу-Дабі, повідомляє Euro News.

На 12-ій хвилині ворота японців роздрукував нападник катарцев Альмоез Абдулла Алі. 22-річний футболіст став рекордсменом Кубка Азії за результативністю. Він забив на турнірі дев'ять голів. Другий м'яч у ворота японської команди на 27-ій хвилині відправив півзахисник Абдулазіз Хатем.

Збірній Країни східного Сонця вдалося забити один єдиний гол. На 69-й хвилині катарський голкіпер не зміг захистити ворота перед напором японського форварда Такуми Мінаміно. Рахунок став 2:1.

На 83-ій хвилині матчу арбітр призначив пенальті у ворота «синіх самураїв», який успішно реалізував нападник Акрам Афіф. 3:1 і Катар святкує перемогу.

Кубок Азії ОАЕ брали вдруге. Змагання пройшли в новому форматі - за участю 24 команд, раніше в ньому виступали 16.

Спорт, 02.02.2019 12:52