03 ТРАВНЯ 2018 13:00

3 травня буде зіграно півфінальні матчі футбольної Ліги Європи.

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Euro News.

У Мадриді на стадіоні «Ванда Метрополітан» зійдуться іспанська «Атлетіко» і англійський «Арсенал».

Перша зустріч завершилася внічию - 1:1. Провівши більше 80 хвилин ігрового часу в меншості, матрацники пропустили лише одного разу, багато в чому завдяки фантастичній грі свого голкіпера Яна Хмари.

А в кінцівці зустрічі Антуан Грізманн зрівняв рахунок, поодинці розібравшись з двома захисниками і воротарем.

У тренуванні «Арсеналу» напередодні матчу взяли участь Давид Оспіна і Алекс Івобі, які отримали легкі травми в грі з «Манчестер Юнайтед». Готується до зустрічі і вірменський півзахисник канонірів Генріх Мхітарян.

Матч-відповідь між австрійським «Зальцбургом» і французьким «Марселем» пройде в Зальцбурзі.

Вдома «Марсель» здобув перемогу, забивши на рідному «Велодромі» в ворота суперників два м'ячі.

У першому таймі рахунок відкрив Флорьян Флоріан Товен, а в другому Клінтон Н'джіе подвоїв перевагу своєї команди.

Вболівальники «Марселя», який вважають фаворитом протистояння, вже живуть передчуттям не тільки сьогоднішнього матчу, але і фінального, який в цьому році буде зіграний в Ліоні.

Спорт, 03.05.2018 13:00