«Ліверпуль» у фіналі Ліги Чемпіонів!!!

08 ТРАВНЯ 2019 00:11

У «Ліверпуля» травми в останньому матчі АПЛ отримали Мохамед Салах і Роберто Фірміно. Замість них в старті виявилися Джердан Шачирі і Дивока Ориджа.

«Червоні» забили швидкий м'яч. Садіо Мане підхопив неточний пас назад на правому фланзі і пішов до чужих воріт. Він підсунув передачу вривається Джордану Хендерсону, який відбив всі ноги захисників і пробив у ворота. На добиванні після сейви Марка-Андре Тер Штегена першим виявився Ориджа.

У другому таймі вийшов Жоржина Вейналдум, який замінив Ендрю Робертсона. Він і став героєм. На 54-й хвилині голландець набіг на простріл з правого флангу і розстріляв голкіпера.

А ще через дві хвилини він вистрибнув на високу подачу Джеймса Мілнера і забив головою з другого поверху, повідомляє Euro Sport.

На 79-й хвилині Трент Александер-Арнольд обдурив всіх - пішов від кутового прапора, різко повернувся і послав м'яч з корнера низом. У штрафному вискочив під передачу Дивока Ориджа, який і переграв Тер Штегена.

4:0 - «Ліверпуль» створив головний «камбек» 2019 року і вийшов у фінал Ліги чемпіонів.

У першому матчі «Барселона» розгромила «Ліверпуль» на «Камп Ноу» - 3:0.

Інший півфінал між «Тоттенхемом» і «Аяксом» пройде завтра, 8 травня, о 22:00 за київським часом.

Вирішальний матч Ліги чемпіонів пройде в Мадриді на «Ванда Метрополітан» 1 червня.

Спорт, 08.05.2019 00:11