«Манчестер Юнайтед» виграв сьомий матч в історії АПЛ, в якому поступався 0: 2.

07 ЖОВТНЯ 2018 15:03

На «Олд Траффорд» заголосили «Моуріньо - аут» вже до десятій хвилині матчу з «Ньюкаслом» - захисники двічі програли єдиноборства, пропустили два удари зі штрафного, з якими не впорався Де Хеа. Вперше «МЮ» почав з 0:2 в АПЛ так рано, повідомляє Euro Sport.

Жозе моментально зреагував, випустив Мату замість Байї ще на 19-й хвилині і перетрусив схему.

У перерві на позицію Мактоміні вистрибнув Маруан Феллайні, це рішення ​​дало величезну перевагу у володінні м’яча і регулярно пускало «сорок» в контратаки.

Після 70-ї хвилини «Юнайтед» врятували двоє людей, яких гнобив Моурінью - Мата та Марсіяль. На 90-й перемогу для манкуніанців вирвав той, про зарплату якого частіше за інших говорять в Англії - Алексіс Санчес.

3:2 - «Манчестер» виграв сьомий матч в історії Прем'єр-ліги, в якому поступався 0:2. І це унікальне досягнення, тому що у інших команд максимум три таких камбека.

Спорт, 07.10.2018 15:03