на перших хвилинах Динамо обігрує Славію

14 СЕРПНЯ 2018 20:01

Після І тайму в матчі Динамо (Київ) та Славія (Прага)  українська команда утримує впевннене лідерство.

Триває гра відповідь ІІІкваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів, де київське Динамо приймає пражську Славію.

Вже на одинадцятій хвилині, після подачі Циганкова зі штрафного Вербич на випередження здійснив удар та забив важливий для команди гол. Таким чином на завершення першого тайму матчу ґДинамо лідирує з рахунком 1:0.

На 37 хвилині Славія могла зрівняти рахунок. В наслідок точного навісу на Тецла останній  легко відправив мяч у ворота динамівців, але арбітр зафіксував офсайд. Це викликало хвилю обурення з боку футболістів Славії, що потягнуло за собою низку штрафних санкцій. На кінець першого тайму Динамо зберігає мінімальну перевагу з рахунком 1:0.

Нагадаємо, що для того, аби пройти в наступне коло Динамо достатньо завершити матч з рахунком 0:0 або виграти у матчі.

Спорт, 14.08.2018 20:01