Найбожевільніший камбек в Кубку Англії

17 БЕРЕЗНЯ 2019 10:56

«Манчестер Сіті» настільки зрадів потрапляння на «Тоттенхем» в ЛЧ, що вже до 30-й хвилині гри зі «Суонсі» горів 0:2.

Метт Граймс реалізував пенальті, а Берсант Селіна, який недавно промахнувся з 11-метрового самим безглуздим чином, подвоїв рахунок після класної комбінації.

Вперше за 24 матчі «Сіті» пропустили першими і отримали добавки, тому Пеп прийняв радикальні заходи. Свої 30 хвилин отримали Стерлінг і Агуеро, які набудували гру в атаці. Через дві хвилини після виходу Серхіо вивернувся для ассиста Бернарду Сілві, що дав розкішний гол зовнішньою стороною стопи.

На 78-й хвилині Стерлінг заробив пенальті, який Кун мало не запоров. Він хльостко пробив в штангу, але м'яч зрикошетив у воротаря і залетів у сітку.

Остаточно Агуеро добив «Суонсі» з офсайду після подячного навісу Бернарду. Аргентинець пірнув рибкою за подачею і буцнув м'яч в ближній кут - 3:2.

Після матчу Гвардіола вибачився за халявний гол і поскаржився на відсутність VAR, а «Сіті» просунувся в півфінал Кубка Англії, повідомляє Euro Sport.

«Сіті» горів 15-й команді Чемпіоншипа, але Агуеро встав з лави і пропхав «городян» до півфіналу.

Спорт, 17.03.2019 10:56