1 150 день війни
Особовий склад
938 970
Танки
10 662
Артилерія
26 530
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 136
Крилаті ракети
3 145
Гелікоптери
335
БпЛА
33 065
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Податківець займався в районі проведення ООС хабарництвом

Податківець займався в районі проведення ООС хабарництвом

09:43 - 13.09.2018

Співробітники Служби безпеки України залучені до операції Об’єднаних сил викрили на хабарі старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області.

Правоохоронці встановили, що майор податкової служби вимагав від місцевого жителя сорок вісім тисяч гривень. За вказану суму зловмисник обіцяв не перешкоджати переправленню товарів широкого вжитку на тимчасово окуповану територію регіону. Оперативники спецслужби затримали посадовця на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» після одержання всієї суми неправомірної вигоди.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження  за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії. 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама