Підтримати проект
Понад 100 тисяч українців змінили місце голосування
Суспільство, 12.04.2019 10:48

Перед другим туром виборів Президента України за перші три дні, коли це дозволено, вже понад 100 тисяч виборців тимчасово змінили своє місце голосування. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко, виступаючи в четвер на Форумі з безпеки в Києві.

«Ще одна унікальна тенденція після першого туру... Сьогодні фактично третій день, коли в українців є можливість подати документи для того, щоб проголосувати в другому турі не за місцем своєї реєстрації (змінити адресу голосування - ред.). Тільки за ці три дні понад сто тисяч українців змінили своє місце голосування і готові прийти голосувати у другому турі».

За словами Павла Петренка, кількість таких людей збільшується.

«Ми бачимо абсолютно іншу політичну реальність. Дуже розраховую, що другий тур також пройде чесно і відкрито», - додав міністр.

Також глава Мін'юсту наголосив, що ще одна важлива новація - відсутність ініціювання судових процесів від кандидатів щодо оскарження результатів виборів.

Нагадаємо, перед першим туром виборів своє місце голосування змінили майже 316 тис. українців. Найбільша кількість заяв була подана від жителів Донецької та Луганської областей - 63 869 і 28 834 відповідно.

Суспільство, 12.04.2019 10:48