ПСЖ уходить від поразки на останніх секундах, а «Боруссія» Дортмунд громить «Атлетіко»

25 ЖОВТНЯ 2018 10:33

Гості забили першими. На 29-й хвилині відзначився півзахисник «Наполі» Лоренцо Інсіньє. Другий гол на 61-й хвилині теж за італійцями, але в чужі ворота. Автогол на рахунку Маріу Руя. На 77-й «Наполі» збільшує перевагу - відзначився нападник Дріс Мертенс. Від домашньої поразки ПСЖ врятував півзахисник Анхель Ді Марія, забивши гол у додатковий час. Підсумок зустрічі 2:2, повідомляє Euro News.

В іншому матчі групи C «Ліверпуль» розгромив сербську «Црвену Звезду» - 4:0

З таким же рахунком в групі A Дортмундська «Боруссія» вдома переграла «Атлетіко» Мадрид. У матчі між бельгійським «Брюгге» і «Монако» переможця не виявили - 1:1.

У групі B англійський «Тоттенхем» не втримав перемогу на виїзді з голландським ПСВ, пропустивши гол на 87 хвилині матчу. Підсумковий рахунок - 2:2.

Барселона на «Камп Ноу» у відсутності своєї головної зірки Ліонеля Мессі здолала міланський «Інтер» 2:0.

У групі D московський «Локомотив» вдома поступився португальському «Порту» 1:3.

В іншому матчі розійшлися миром, не забивши голів, німецький «Шальке 04» і турецький «Галатасарай».

Спорт, 25.10.2018 10:33