Росія розгромила Саудівську Аравію в матчі-відкритті ЧС-2018

15 ЧЕРВНЯ 2018 12:00

Ідеальний старт на турнірі - 5:0.

Збірна Росії успішно стартувала на домашньому чемпіонаті світу, розгромивши Саудівську Аравію, передає EuroSport.

Рахунок в матчі на 12-й хвилині відкрив Юрій Газінський, який замкнув навіс Олександра Головіна.

Через 10 хвилин після голу Алан Дзагоєв смикнув задню поверхню стегна і не зміг продовжити матч. Замість нього з'явився Денис Черишев, який на 43-й отримав передачу від Зобнина, прибрав одним фінтом двох суперників і пробив під поперечину.

На 70-й хвилині Черчесов випустив на поле Артема Дзюбу і не прогадав: форвард забив першим же торканням (кивком). Другий асист в матчі на рахунку Головіна.

Ще два голи Росія забила в доданий час: Денис Черишев поклав зі штрафної ударом в дев'ятку, а через дві хвилини Олександр Головін забив зі штрафного.

Збірна Росії набрала 3 очки і очолила групу А, в якій також виступають Уругвай і Єгипет.

Наступна гра команди Станіслава Черчесова в Санкт-Петербурзі 19 червня із Єгиптом (початок о 21:00).

Спорт, 15.06.2018 12:00