Швейцарія вирвала перемогу у Сербії в доданий час

23 ЧЕРВНЯ 2018 10:13

Сербія і Швейцарія завершували черговий день ЧС вогненним матчем в Калінінграді, який закінчився перемогою Швейцарії - 2:1, повідомляє Euro Sport.

У першому таймі будь-яка подача на Мітровіча ставала небезпечним моментом, і на самому початку Олександр реалізував один з навісів, поклавши м'яч у дальню дев'ятку. Серби продовжили тиснути до свистка на перерву, але Швейцарія вистояла і пішла в роздягальню з відставанням в один м'яч.

На другий тайм команда з білим хрестом на прапорі вийшла розпаленілою, і Джака показав гармату, вистріливши з-за меж штрафного - 1:1.

Збірні обмінювалися сильним атаками, але м'яч не заходив в сітку аж до доданого часу: Джердан Шачирі вибіг один на один і приніс швейцарцям вольову перемогу - 2:1. В іншому матчі Бразилія виграла у Коста-Ріки - 2:0.

Швейцарія посідає друге місце в групі E з чотирма балами, Сербія - на третьому з трьома.

Сербія зіграє з Бразилією 27-го червня о 21:00, Швейцарія в той же час побореться з Коста-Рікою.

Спорт, 23.06.2018 10:13