1 144 день війни
Особовий склад
931 450
Танки
10 591
Артилерія
26 092
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 127
Крилаті ракети
3 145
Гелікоптери
335
БпЛА
32 278
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Сила маленьких кроків: Еліна Світоліна особисто зустрілась з переможцями проекту Грай за Україну

Сила маленьких кроків: Еліна Світоліна особисто зустрілась з переможцями проекту "Грай за Україну"

15:57 - 09.04.2025

Кампанія "Грай за Україну" від "Нової пошти", яка об’єднала понад 55 тисяч історій особистих перемог українців, завершилась. У фіналі троє переможців — Даніела, Роман і Яна — зустрілися з амбасадоркою проекту, легендою українського тенісу Еліною Світоліною.

Протягом проекту учасники ділилися різним — про навчання, службу, роботу, втрату дому, подолання страхів, початок власної справи. Загалом за історії, які вразили й надихнули найбільше, проголосували 43 тисячі українців. Найбільше підтримки отримали розповіді Романа, Даніели та Яни.

Переможці проекту

Роман, Вінниця — 1 594 голоси

Понад п’ять років Роман захищав Україну у складі Сил оборони. Після поранення та тривалого лікування завершив службу, але повертається до великого тенісу — гри, яка завжди допомагала триматися. Тепер він мріє не лише відновити форму, а й стати тренером.

Даніела, Київ — 1 498 голосів

Даніела родом із Донецька. У 2014 році її місто опинилося в окупації. Попри заборону української мови та складні умови, дівчина підпільно готувалася до ЗНО, склала іспити в Маріуполі й вступила до українського університету. Сьогодні Даніела завершує інтернатуру в одній із київських лікарень.

Яна, Київ — 1 423 голоси

Яна давно мріяла стати адвокаткою. Після окупації рідного міста переїхала до Києва й почала все з нуля. Найбільшим викликом для неї стала фобія публічних виступів — без цього в суді не обійтися. Завдяки наполегливій роботі вона поступово долала страх і нині вже працює за фахом.

"Коли отримав повідомлення про перемогу — просто не міг повірити, що це правда. Серед історій було стільки дійсно глибоких і сильних розповідей, що моя здавалася мені дуже посередньою. Але я щасливий, що переміг", — розповідає Роман Бурлака.

Як говорить Яна Румпа, проект став для неї несподіваною нагодою переосмислити власний шлях: "Я кілька разів відкладала написання історії, бо здавалося, що в моєму житті немає перемог, про які варто говорити. Але саме завдяки цьому проекту я вперше задумалась про свої досягнення. Коли написала історію — зрозуміла: мені є чим пишатись. Я щиро вдячна "Новій пошті" за такий глибокий підхід і запитання озвучене Еліною Світоліною — "А яка твоя перемога?"

Переможці особисто зустрілися з Еліною Світоліною. Вони мали можливість поспілкуватись з тенісисткою про силу, підтримку й шлях, який кожен із них проходить щодня.

Про що "Грай за Україну"

Проект "Грай за Україну" від "Нової пошти" створений, щоб допомогти українцям побачити й відчути: навіть у часи війни кожна особиста перемога — важлива. Вивчити нову мову, повернутися до спорту, скласти іспит, подолати страх чи відкрити власну справу — все це кроки, що змінюють життя і наближають нас до спільної мети.

"Війна виснажує, і це нормально відчувати втому. Але важливо помічати свої досягнення, підтримувати одне одного, шукати сили й допомагати тим, хто поруч. Саме це допомагає вистояти", — зазначила директорка з управління репутацією Нової пошти Олена Плахова.

Проект реалізувався в Україні, Польщі та Німеччині, де проживає найбільше наших співгромадян.

Кожен учасник отримав від Нової пошти символічний подарунок — червоний тенісний м’яч з підписом Еліни Світоліної, як нагадування про власну силу. Адже спільна перемога — це мільйони особистих.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама