1 140 день війни
Особовий склад
926 310
Танки
10 572
Артилерія
25 860
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 126
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 917
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
У Барселоні Пучдемона не дочекалися

У Барселоні Пучдемона не дочекалися

15:20 - 01.11.2017

Карлес Пучдемон, відсторонений іспанським урядом лідер Каталонії, так і не повернувся у Барселону з Брюсселю.   

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Euro News.  

У вівторок він провів в столиці Бельгії прес-конференцію, в ході якої запевняв, що не має наміру просити в цій країні політичного притулку.  

Представники Мадрида тим часом вважали за краще звернути увагу на іншу брюссельську заяву Пучдемона - про готовність визнати результати призначених іспанським урядом регіональних виборів в Каталонії.   

Энрік Мілло, представник уряду Іспанії в Каталонії: «Єдина заява Пучдемона, гідна згадки, - про вибори 21 грудня в Каталонії, законні і демократичні. Я хотів би саме на це звернути увагу. І скористатися випадком, щоб запросити усіх каталонців взяти участь в голосуванні і виразити своє відношення до усіх політичних проектів, представлених в ході передвиборчої кампанії».  

Тим часом у Барселону з Брюсселю повернулися декілька найближчих соратників Пучдемона, зокрема, Жоакім Форн, що керував регіональним МВС і Долорс Басса, що відповідав в уряді за соціальні питання.   

В аеропорту ПРАТ політиків зустріла акція супротивників відділення Каталонії від Іспанії.   

Люди в натовпі називали чиновників зрадниками і вимагали над ними суду. В четвер уранці члени кабінету Пучдемона викликані на розгляд до Національного високого суду Іспанії.   

Їм інкримінуються непокора, підбурювання до заколоту і розтрата бюджетних коштів. До Верховного суду Іспанії, також в четвер вранці, повинна явитися верхівка парламенту Каталонії, у тому числі спікер цього органу Карме Форкадель, одна з найпалких прихильниць проголошення регіоном незалежності.

 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама