У Києві перехожі затримали грабіжника

У Києві перехожі затримали грабіжника

08:44 - 19.06.2018

Чоловік зірвав із шиї потерпілої ланцюжок і намагався втекти. Однак завдяки перехожим правопорушника за кілька хвилин затримали.

На сайті Нацполіції зазначається, що подія трапилася на зупинці громадського транспорту на вулиці Харківське шосе Дарницького району столиці.

Як розповів заступник начальника Дарницького управління поліції Олексій Кабанченко, на місце події негайно виїхали наряд патрульної поліції та слідчо-оперативна група:

«Ми встановили, що зловмисник у трамваї помітив пасажирку із золотою прикрасою. На зупинці правопорушник підбіг до жінки, зірвав із шиї ланцюжок та намагався втекти. Однак перехожі оперативно відреагували - наздогнали грабіжника та тримали до нашого приїзду. Це - 35-річний місцевий мешканець, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічного злочину, крадіжки та шахрайства».

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама