У Києві поліція затримала посадовця-сутенера

У Києві поліція затримала посадовця-сутенера

11:57 - 18.05.2018

Поліцейські викрили причетність посадовця до незаконного бізнесу із надання інтимних послуг, який він організував зі своєю знайомою.

Правоохоронці припинили діяльність злочинної групи, яку координував та отримував з неї кошти 36-річний посадовець, а допомагала йому 42-річна уродженка Кіровоградської області. Вона шукала та вербувала дівчат, які зустрічалися з клієнтами. Оголошення про послуги розміщували у мережі Інтернет.

Як встановили правоохоронці, обслуговували чоловіків дівчата в орендованих квартирах. Також вони виїжджали на виклики, за що брали відповідну плату – 1500 гривень за годину «дорослих» розваг.

У рамках кримінального провадження поліція провела обшуки у помешканнях, де надавалися сексуальні послуги. Звідти вилучили речові докази: гроші, мобільні телефони, системні блоки, банківські картки тощо.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама