Підтримати проект
У Києві раніше засуджений за вбивство зґвалтував 10-річну дівчинку
Події, 01.11.2018 13:43

Столичні правоохоронці встановили підозрюваного, який на вулиці Оноре де Бальзака застосував шокер і зґвалтував 10-річну дівчинку. Для розкриття злочину відносно дитини слідчим знадобилося півроку. Зловмиснику оголосили про підозру. Йому загрожує до 12-ти років позбавлення волі.

Начальник Деснянської поліції Олександр Косовський розповів, що правоохоронці увесь час працювали над розкриттям цього зухвалого злочину: «Фоторобот, складений за інформацією потерпілої дівчинки, дільничні розмістили у місцях перебування людей. Оперативники ретельно перевіряли повідомлення громадян, котрі зверталися в поліцію з приводу виявлення осіб, схожих за описом. Оперативники перевірили раніше судимих чоловіків за тяжкі злочини, які звільнилися з місць позбавлення волі. Матеріали кримінального провадження містять сотні сторінок допитів, пояснень і запитів».

На початку жовтня, за результатами отримання висновків експертизи ДНК-профілю, було встановлено особу, причетну до зґвалтування. Ним виявився 47-річний киянин, раніше засуджений за вбивство, 11 років він провів за ґратами.

«Три місяці тому його затримали за готування до вчинення вбивства, а зараз він перебуває у слідчому ізоляторі в іншому регіоні України.

Днями слідчі Деснянського управління поліції, узгодивши з процесуальним керівником з Київської місцевої прокуратори №3, повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні злочину, передбаченому частиною третьою статті 153 Кримінального кодексу України. За вчинене йому загрожує до дванадцяти років позбавлення волі», - зазначив Олександр Косовський.

Події, 01.11.2018 13:43