1 234 день війни
Особовий склад
1 031 620
Танки
11 013
Артилерія
30 163
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 193
Крилаті ракети
3 459
Гелікоптери
340
БпЛА
45 003
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
У столиці на вокзалі затримали кишенькову злодійку

У столиці на вокзалі затримали кишенькову злодійку

10:22 - 07.04.2019

На вокзалі у Києві оперативники затримали жінку за крадіжку гаманця. Спритниця витягла із рюкзака перехожої особисті речі. За вчинений злочин зловмисниці загрожує до трьох років позбавлення волі.

Як повідомив начальник оперативно-пошукового відділу управління карного розшуку поліції Києва Віталій Отрудько, протягом години поліцейські зупинили зловмисницю та викликали слідчо-оперативну групу для документування події:

«У ході поверхневого огляду ми виявили гаманець потерпілої із грішми та банківськими картками. Речі повернули законній власниці, а із затриманою продовжили спілкуватися слідчі», - зазначив правоохоронець.

Жінку затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Правопорушницею виявилась 29-річна уродженка Закарпатської області, яка раніше до кримінальної відповідальності не притягувалася.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама