Підтримати проект
У столиці викрили секс-бізнес та затримали 7 «працівниць»
Події, 09.10.2018 16:24

Співробітники поліції затримали організаторів місць розпусти. Прибуток сутенерів від пікантного бізнесу становив близько 120 тисяч гривень на місяць.

На сайті Нацполіції зазначається, що працівники управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції у м. Києві, співробітники Київської місцевої прокуратури №5 та слідчі Оболонського управління поліції припинили функціонування притонів з повіями та затримали трьох сутенерів.

«До складу злочинної групи входило подружжя – 27-річний чоловік та його 24-річна дружина, а також їх 27-річна співучасниця. Зловмисники вийняли дві квартири, розташовані на проспекті Миру та вулиці Маяковського, де повії обслуговували клієнтів за грошову винагороду», - розповів т.в.о. начальника сектору УБЗПТЛ ГУНП у м. Києві Олексій Гаврилюк.

Дівчат приємної зовнішності правопорушники знаходили в інтернеті через оголошення. А замовити сексуальні розваги бажаючі мали змогу за телефонами, вказаними у розміщеній рекламі.

Вже відомо, що у борделях працювало сім дівчат, які перераховували половину своїх прибутків на банківські картки «роботодавців». Правоохоронці встановили, що дохід від їх протиправної діяльності становив щомісячно понад 100 тисяч гривень.

Усіх трьох зловмисників затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм загрожує до семи років позбавлення волі.

На повій, які працювали у борделі, склали адміністративні протоколи за ст. 181-1 кодексу України про адміністративні правопорушення (Заняття проституцією). Слідчі дії наразі тривають.

Події, 09.10.2018 16:24