В складному та емоційному матчі Динамо впевнено обігрує Славію

14 СЕРПНЯ 2018 21:19

Як вже повідомляв сат TrueUA, Динамо (Киів) провело сьогодні важкий, але принциповий матч зі пражською Славією. Перший тайм кияни завершили з рахунком 1:0, хоча на 37 хвилині чеська команда мала чудову можливість зрівняти разунок. Щоправда, прапорець бокового судді не залишив опонентам киян жодного шансу - у форварда Тецла арбітр зафіксував офсайд.Дугий тайм футболісти Славії розпочали із активного пресінгу. У кількох моментах лише професіоналізм українських легіонерів врятували ворота. Однак вже у другій частині тайму кияни змогли вибити ініціативу у гостей, перйти до атак і таки забити у ворота Славії другий переможний гол. На 74 хвилині відзначився Беседін, який професійно відреагував на подачу Циганкова.

2:0 - Динамо (Київ) проходить до плей-офф турніру. Суперник наступного туру динамівців поки ще не визначився.

Спорт, 14.08.2018 21:19