Ярмоленко вийшов в основі і оформив дубль

17 ВЕРЕСНЯ 2018 13:01

На старті чемпіонату «молотобійці» зависли в глибині таблиці. «Вест Хем» спорудив всього два голи і чотири поразки в чотирьох турах, після чого Пеллегріні викинув зі складу Роберта Снодграсса і на матч з «Евертоном» поставив Ярмоленко, повідомляє Euro Sport.

На 9-й хвилині Андрій показав, що здатний на м'ячі в порожні ворота після спритного забігу і зручного пасу від Арнаутовича.

Через 20 хвилин Ярмоленко закрутив м'яч у дальній кут і подвоїв рахунок голів своїх і командних.

3:1 - «Вест Хем» вичавив першу перемогу в сезоні, а Ярмоленко забронював місце в основі як мінімум на парочку наступних зустрічей.

Ярмоленко потрапив в український зал слави АПЛ і виявився четвертим українцем, який забив в Англії. До цього це вдалося Реброву, Шевченко і Вороніну.

Спорт, 17.09.2018 13:01