1 022 день війни
Особовий склад
757 340
Танки
9 526
Артилерія
21 067
Літаки
369
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 023
Крилаті ракети
2 859
Гелікоптери
329
БПЛА
20 111
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,6
41,4
43,8
43,7
За третій квартал 2017 року було продано понад мільйон VR-гарнітур

За третій квартал 2017 року було продано понад мільйон VR-гарнітур

Як би хто не лаяв технологію віртуальної реальності за її очевидні недоліки, вона впевнено продовжує набирати популярність. Так, VR поки не позбавлений серйозних технічних недоробок начебто низького дозволу дисплеїв, провідного з'єднання з джерелом сигналу, а також «ефекту заколисування», який викликає нудоту у деяких користувачів.   

Проте статистика продажів гарнітур віртуальної реальності говорить нам про те, що у даної технології велике і світле майбутнє, передає TrueUA з посиланням на Game Industry.  

Аналітична компанія Canalys опублікувала свій звіт про продажі VR-гарнітур від найбільших виробників за третій квартал 2017 року. І дані ці вселяють впевненість в те, що віртуальна реальність впевнено набирає обертів, і все більша кількість людей вирішують придбати дивовижний пристрій, що переміщує їх всередину відеоігри або 360-градусного відео.   

Основним виробникам VR-шоломів всього за три місяці вдалося реалізувати трохи більше 1 мільйона подібних пристроїв. Вам може здатися, що це невелике число, але нагадаємо, що в минулому році ситуація з продажами була досить обтяжливою.  

Очолює трійку лідерів японська компанія Sony. Їй вдалося реалізувати 490 000 шоломів PlayStation VR. З огляду на, що на минулому тижні в ході «Чорної п'ятниці» вартість гарнітури Sony була знижена майже в два рази, можна подумки приплюсувати до цього числа ще пару сотень тисяч пристроїв. Поки ці дані ще не були оприлюднені. Всього ж Sony зі своєю гарнітурою вдалося відхопити 49% ринку, що є вельми і вельми хорошим показником.   

Друге місце з 21% і 210 000 проданих гарнітур займає компанія Oculus.   

А на третьому, як ви могли вже здогадатися, з 14% плететься HTC зі 160 000 проданих гарнітур Vive.  

У загальному і цілому трійка лідерів займає на сьогоднішній день 86% ринку. Решта ж 14% розподіляються між такими гравцями, як Google, Samsung, Lenovo і іншими. Їх гарнітури, на жаль виробників, не здатні конкурувати з найширшим асортиментом ігор і додатків, яким можуть похвалитися Sony, Oculus і HTC. Sony настільки добре «вистрілила» своїм PlayStation VR, що моментально відхопила 80% ринку Японії. І зупинятися на досягнутому японці не збираються: вони регулярно випускають бандли шолома, вкладаючи туди ігри на зразок Gran Turismo Sport або Skyrim VR.  

Сьогодні аналітики впевнені в тому, що віртуальну реальність в найближчі роки чекає небувалий підйом. Адже пристрої ці можуть використовуватися не тільки в ігровій індустрії, але також в промисловості, охороні здоров'я, освіті та інших галузях. З огляду на те, що Microsoft не так давно створила відкриту платформу Windows Mixed Reality, на ринок в самий найближчий час хлинуть VR-гарнітури від самих різних виробників.  

Чекати цього залишилося зовсім недовго.

 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама