Збірна Хорватії завдала поразки Нігерії - 2:0

17 ЧЕРВНЯ 2018 10:27

2:0 - таким рахунком завершилася гра між збірними Хорватії та Нігерії. Зустріч групи D пройшла в Калінінграді в суботу, повідомляє Euro News.

Нігерійська команда відкрила рахунок зустрічі на 32-хвилині, забивши автогол - півзахисник Огенекаро Етебо закотив м'яч у власні ворота.

А в другому таймі хорвати закріпили свою перевагу, реалізувавши пенальті на 72-й хвилині. Удар виконав капітан команди Лука Модріч.

За підсумками дня збірна Хорватії набрала три очки і вийшла на перше місце в групі D. На два очки вони випереджають ісландців і аргентинців, які раніше в суботу зіграли внічию з рахунком 1:1.  У збірної Нігерії поки немає очок.

Нагадаємо, учора Франція перемогла Австралію, а Аргентина з з Ісландією обмінялися по забитому голу.

Спорт, 17.06.2018 10:27