У суботу, 27 червня, Повітряні сили попередили про масштабну загрозу з повітря через нальоти кількох хвиль російських безпілотників та бомбардування КАБами. Українцям наполегливо рекомендують перебувати в укриттях через високу активність ворожої авіації.Про це йдеться в офіційному повідомленні військових.Ворожа повітряна активність розпочалася вдень, коли ударні безпілотники з'явилися на Харківщині, рухаючись у напрямку Харкова та Шарівки. Згодом чергова група ворожих дронів змінила траєкторію та взяла курс на Запоріжжя. Окупанти не припиняють використовувати і важке озброєння — військові зафіксували пуски КАБів, під ударом яких опинилися прикордонні райони Сумщини та Харківщини.Паралельно Росія атакує південні та північні напрямки. Зокрема, зафіксовано рух безпілотних літальних апаратів курсом на Миколаївщину. Трохи пізніше загроза ударних БпЛА виникла безпосередньо для Сум. Наразі небезпека залишається високою, оскільки до Миколаївської області продовжують підлітати нові групи ворожих дронів, а сили протиповітряної оборони ведуть бойову роботу. Мапа повітряних тривог станом на 17:15 має такий вигляд:Нагадаємо, за словами президента Володимира Зеленського, протягом цього тижня російські окупанти не припиняли масовані удари по Україні. Ворог бив різними видами зброї..

Друга ракетка України Марта Костюк розповіла про чергову хвилю агресії та інформаційних атак, спрямованих проти неї у цифровому просторі. Хейт на адресу спортсменки спалахнув після її відвертих публічних заяв про війну Російської Федерації проти України під час престижного турніру "Ролан Гаррос".Про це повідомляє Reuters.Українська тенісистка, яка наразі посідає 13-ту сходинку у світовому рейтингу WTA, зазначила, що підвищена активність ворожих ботів більше не викликає у неї негативних емоцій. Навпаки, така реакція є свідченням того, що її слова помітні та б'ють точно в ціль. Костюк наголосила, що питання російської агресії залишається ключовим у її житті, тому вона не збирається мовчати, попри намагання заблокувати чи дискредитувати її позицію в медіапросторі."Я думаю, що, на цей момент, це лише зміцнило моє відчуття мети, адже мене вражає те, скільки ботів постійно атакують мої сторінки в соцмережах. Немає нічого кращого за це, бо це означає, що я порушую важливі теми, які люди не хочуть чути. Раніше це мене розчарувало, і було важко це терпіти, хоча я й знала, що здебільшого це боти, а не справжні люди. Але тепер це мене справді надихає, бо я знаю, що це ті речі, про які маю говорити", — заявила тенісистка.Костюк сподівається, що війна не триватиме протягом усієї її кар’єри, і вона буде порушувати й інші питання. "На цьому етапі мого життя війна — одна з найважливіших подій, які трапляються зі мною щодня, тому я мушу про це говорити. Ми говоримо про гравців, які виступають без прапора, але все одно представляють свої країни. Усім відомо, що це росіяни та білоруси. Я ні в якому разі не кажу, що ці гравці своїми словами зупинять війну або що вони розпочали війну своїми словами. Але суть у тому, що ти відстоюєш у своєму житті і які твої людські цінності?" — підсумувала Костюк.Нагадаємо, Жіноча тенісна асоціація оприлюднила свіжий рейтинг спортсменок, у якому перша ракетка України Еліна Світоліна зберегла своє місце у першій десятці. Водночас Даяна Ястремська продемонструвала стрімке падіння, втративши одразу 16 позицій..

Українська та російська сторони провели важливі переговори щодо долі військовополонених та зниклих безвісти осіб під час чергового етапу репатріації. Сторонам вдалося досягти низки конкретних домовленостей та обмінятися новими масштабними реєстрами для подальшої верифікації громадян.Про це у Telegram-каналі повідомив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.Переговори відбулися безпосередньо під час нещодавнього процесу повернення захисників додому. Український омбудсман провів офіційну зустріч із російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою. Ключовими темами діалогу стали гуманітарні питання, верифікація осіб та покращення умов утримання бранців.За результатами зустрічі сторони зафіксували спільне рішення продовжити практику взаємних візитів до місць утримання військовополонених. Також триватиме робота над офіційним підтвердженням перебування українських громадян у полоні на території Росії.Окремим вагомим кроком став обмін великими списками військовослужбовців з обох сторін, які наразі вважаються зниклими безвісти за особливих обставин. Ці дані необхідні для остаточного підтвердження їхнього точного статусу. Крім того, посадовці обмінялися запитами на отримання копій документів для врегулювання питань у межах цивільно-правових відносин."Окремо домовилися продовжити цю роботу й надалі. Акцентую: для мене головне результат, який допоможе нашим громадянам — тим, хто у полоні, зниклим безвісти, їхнім рідним", — наголосив Лубінець.Нагадаємо, Україні 26 червня вдалося здійснити чергове масштабне визволення своїх громадян із ворожого полону. Додому повернулися 160 військовослужбовців, які перебували у неволі країни-агресорки ще з 2022 року..

У суботу, 27 червня, ворог здійснив масовані атаки на виробничі об’єкти Група Нафтогаз на Полтавщині та Харківщині.Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький. Він відзначив, що за останні два дні противник випустив щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з касетною бойовою частиною, а також дрони.Також під час перевезення працівників одного з виробничих об’єктів зазнав ушкоджень вахтовий автобус. Попередньо, люди не постраждали."Маємо руйнування, триває оцінка наслідків атаки. Завдяки системно вжитим заходам безпеки обійшлося без постраждалих серед наших колег", — зазначив посадовець.Зауважимо, за даними президента Володимира Зеленського, за цей тиждень ворогом було випущено близько 1400 ударних дронів, майже 1500 керованих авіаційних бомб та 19 ракет різних типів, зокрема і балістичні. Загалом за цей тиждень 15 наших областей були під ударами Росії.Нагадаємо, вночі 27 червня російські загарбники здійснили чергову масовану дронову атаку на Україну. Проте протиповітряна оборона знищила більшість ворожих цілей. За даними військових, цієї ночі противник атакував 129 ударними БпЛА типу Shahed, "Гербера", "Італмас" та дронами-імітаторами типу "Пародія" із різних напрямків.Додамо, вночі 26 червня російські загарбники скинути три керовані авіаційні бомби на Запоріжжя. Постраждало багато місцевих мешканців. У місті пошкоджено багатоповерхівку, житлові та нежитлові будівлі.Також 26 червня російські загарбники атакували Нікополь на Дніпропетровщині. Постраждало багато місцевих мешканців..

Протягом цього тижня російські окупанти не припиняли масовані удари по Україні. Ворог бив різними видами зброї.Про це повідомив президент Володимир Зеленський. За його словами, за цей тиждень 15 наших областей були під ударами Росії."Практично щоденні обстріли Херсона, Запоріжжя, Харкова та Сум. Різними типами зброї росіяни бʼють по людях, звичайних житлових будинках, по нашій цивільній інфраструктурі. На жаль, майже щодня є постраждалі від цього терору. І загроза цих російських атак залишається постійною", — наголосив гарант.Він відзначив, що за цей тиждень ворогом було випущено близько 1400 ударних дронів, майже 1500 керованих авіаційних бомб та 19 ракет різних типів, зокрема і балістичні."Посилення протиповітряної оборони, передусім антибалістичного захисту, розвиток співпраці у форматі Drone Deal та посилення тиску на агресора — пріоритетні напрями. Санкції проти Росії та її партнерів за цю війну мають діяти саме там, де це буде найбільш відчутно. Необхідні сильні та оперативні кроки, які змусять Росію рухатися до завершення цієї війни. Все, що посилює Україну, допомагає наближати мир. Дякую всім, хто нам допомагає", — резюмував Зеленський.Зауважимо, вночі 27 червня російські загарбники здійснили чергову масовану дронову атаку на Україну. Проте протиповітряна оборона знищила більшість ворожих цілей. За даними військових, цієї ночі противник атакував 129 ударними БпЛА типу Shahed, "Гербера", "Італмас" та дронами-імітаторами типу "Пародія" із різних напрямків.Нагадаємо, вночі 26 червня російські загарбники скинути три керовані авіаційні бомби на Запоріжжя. Постраждало багато місцевих мешканців. У місті пошкоджено багатоповерхівку, житлові та нежитлові будівлі.Також 26 червня російські загарбники атакували Нікополь на Дніпропетровщині. Постраждало багато місцевих мешканців..

У суботу, 27 червня, російські окупанти завдали ударів по Сумах. Постраждали багато місцевих мешканців.Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій. Зазначається, що внаслідок російських атак постраждали 13 людей, серед них — двоє дітей.У місті пошкоджена житлова п'ятиповерхівка, приватні домоволодіння та цивільний транспорт."З перших хвилин після ударів рятувальники працюють одразу на кількох локаціях. Співробітники ДСНС спільно з правоохоронцями та медиками надають людям усю необхідну допомогу", — йдеться у повідомленні.. Зауважимо, вночі 27 червня російські загарбники здійснили чергову масовану дронову атаку на Україну. Проте протиповітряна оборона знищила більшість ворожих цілей. За даними військових, цієї ночі противник атакував 129 ударними БпЛА типу Shahed, "Гербера", "Італмас" та дронами-імітаторами типу "Пародія" із різних напрямків.Нагадаємо, вночі 26 червня російські загарбники скинути три керовані авіаційні бомби на Запоріжжя. Постраждало багато місцевих мешканців. У місті пошкоджено багатоповерхівку, житлові та нежитлові будівлі.Також 26 червня російські загарбники атакували Нікополь на Дніпропетровщині. Постраждало багато місцевих мешканців..

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразила нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області Росії, яка забезпечує пальним Москву.Про це повідомила пресслужба СБУ. Зазначається, що ця станція входить до структури АТ "Транснефть-Верхняя Волга" та є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів.Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти — на великі нафтобази навколо Москви. Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.Так, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація. Попередня атака безпілотників СБУ на "Второво" відбулася 10 червня цього року."СБУ й надалі проводитиме спецоперації на стратегічних об’єктах РФ, що забезпечують функціонування її воєнної економіки. Ворог повинен відчути наслідки своєї агресії не лише на полі бою, а й у власному бюджеті, логістиці та експортних доходах. Кожен уражений об’єкт — це зменшення ресурсів для ведення війни та вища ціна, яку кремль змушений платити за продовження агресії", — йдеться у повідомленні.Зауважимо, за оцінками аналітиків американського Інституту вивчення війни, Сили оборони України розгорнули масштабну та систематичну ударну кампанію, метою якої є повне руйнування логістичних маршрутів ворога. Успішні атаки далекобійними дронами покликані позбавити Росію можливості постачати паливо та підтримувати свої війська через Керченську протоку.Нагадаємо, журналісти агенції Reuters інформували, що Московський нафтопереробний завод зазнав серйозних пошкоджень внаслідок удару українських безпілотників. Його повноцінну роботу зупинили щонайменше до 2027 року.Читайте також: Дефіцит бензину у Росії: Кремль продовжує імітувати контроль над економікою.

Президент Володимир Зеленський підтвердив ураження українськими ракетами FP-5 "Фламінго" російського важливого підприємства "Титан-Барикади" у Волгограді.У своєму дописі у Telegram очільник держави розповів кожен російський оборонний об’єкт, який працює на війну проти України, — "це справедлива ціль для наших далекобійних санкцій"."Сьогодні вночі ракети FP-5 "Фламінго" успішно уразили підприємство "Титан-Барикади" у Волгограді. Це великий промисловий комплекс, де ворог виготовляє артилерійські системи та спеціальну військову техніку, зокрема елементи пускових ракетних установок для ударів по наших людях. Зафіксовано влучання з подальшою пожежею на території заводу. Дякую воїнам наших Сил оборони за точність", — наголосив гарант.За словами президента, географія українських далекобійних санкцій постійно розширюється. На думку Зеленського, саме такий тиск "закладає основу для того, щоб зрештою гідний мир був"."Я вдячний кожному українському інженеру та воїну, які забезпечують нашу далекобійність. Слава Україні!" — резюмував президент.Зауважимо, за оцінками аналітиків американського Інституту вивчення війни, Сили оборони України розгорнули масштабну та систематичну ударну кампанію, метою якої є повне руйнування логістичних маршрутів ворога. Успішні атаки далекобійними дронами покликані позбавити Росію можливості постачати паливо та підтримувати свої війська через Керченську протоку.Нагадаємо, журналісти агенції Reuters інформували, що Московський нафтопереробний завод зазнав серйозних пошкоджень внаслідок удару українських безпілотників. Його повноцінну роботу зупинили щонайменше до 2027 року.Читайте також: Дефіцит бензину у Росії: Кремль продовжує імітувати контроль над економікою.

Бійці Військово-морських сил Збройних сил України знищили ворожий катер у Чорному морі.Про це повідомила пресслужба ВМС ЗСУ."Мінус ще один ворожий катер. ВМС ЗС України продовжують нищити противника", — йдеться у повідомленні.Зазначається, що катер окупантів намагався здійснити логістичне забезпечення ворога на Тендрівську косу. Проте плани противника провалилися."Кожен уражений катер — це ще один крок до звільнення українського моря. Працюємо далі. Разом до перемоги", — додали військові.Україна розробляє нову методику для морських дронівЯк розповів командир підрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України з позивним "Дев'ятий", нова методика дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна. Для початку вони працюватимуть у Чорному морі.За його словами, метою оновлених безпілотників є затримання суден, які перевозять крадені товари, зброю або підсанкційну нафту, та їхнє подальше буксирування в порт."Якщо вони виконають вимогу, їх супроводять до призначеного порту, де судно та вантаж можуть конфіскувати, згідно з міжнародним правом. Якщо вони відмовляться, то дрони можуть вжити інших заходів", — прозоро натякнув "Дев'ятий".Командир наголосив, що цей метод є гуманнішим, ніж повне знищення кораблів із невідомим вантажем, як це відбувалося дотепер. Нагадаємо, за оцінками аналітиків американського Інституту вивчення війни, Сили оборони України розгорнули масштабну та систематичну ударну кампанію, метою якої є повне руйнування логістичних маршрутів ворога. Успішні атаки далекобійними дронами покликані позбавити Росію можливості постачати паливо та підтримувати свої війська через Керченську протоку..

Вночі 27 червня російські загарбники здійснили чергову масовану дронову атаку на Україну. Проте протиповітряна оборона знищила більшість ворожих цілей.Про це повідомили Повітряні сили Збройних сил України. За даними військових, цієї ночі противник атакував 129 ударними БпЛА типу Shahed, "Гербера", "Італмас" та дронами-імітаторами типу "Пародія" із різних напрямків."Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України", — йдеться у повідомленні.За попередніми даними, протиповітряною обороною збито/подавлено 113 ворожих БпЛА типу Shahed, "Гербера", "Італмас" та дрони інших типів на Півночі, Півдні та Сході країни. Також зафіксовано влучання 13 ударних БпЛА на семи локаціях, а також падіння уламків БпЛА на трьох локаціях."Атака триває, в повітряному просторі знаходяться ворожі БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки", — додали військові.Нагадаємо, вночі 26 червня російські загарбники скинути три керовані авіаційні бомби на Запоріжжя. Постраждало багато місцевих мешканців. У місті пошкоджено багатоповерхівку, житлові та нежитлові будівлі.Також 26 червня російські загарбники атакували Нікополь на Дніпропетровщині. Постраждало багато місцевих мешканців.Зауважимо, Україна у ніч на 26 червня пережила чергову тяжку ніч під масованими ударами балістики та майже двох сотень ворожих безпілотників різних модифікацій. Силам протиповітряної оборони вдалося нейтралізувати 177 повітряних цілей, проте в кількох областях зафіксовані прильоти по інфраструктурі..

Вночі 27 червня українські війська вдарили ракетами "Фламінго" по країні-агресорці Росії. Під удар потрапило місто Волгоград.Про це повідомив радник міністра оборони України з питань підвищення ефективності використання безпілотників на фронті Сергій Стерненко. За його словами, українські ракети уразили одне з ключових підприємств російського військово-промислового комплексу.Зокрема, "Фламінго" поцілили по підприємству АТ "Федеральний науково-виробничий центр "Титан-Барикади". Як відзначив посадовець, там виробляють:пускові установки для стратегічних ракетних комплексів "Ярс" та "Тополь-М";пускові установки для ОТРК "Іскандер-М";артилерійські частини та стволи для САУ "Мста-С".Попередньо, уражено три об’єкти на території заводу: цех №2, виробничий корпус цеху №38, а також цех невстановленого призначення.Зауважимо, за оцінками аналітиків американського Інституту вивчення війни, Сили оборони України розгорнули масштабну та систематичну ударну кампанію, метою якої є повне руйнування логістичних маршрутів ворога. Успішні атаки далекобійними дронами покликані позбавити Росію можливості постачати паливо та підтримувати свої війська через Керченську протоку.Нагадаємо, журналісти агенції Reuters інформували, що Московський нафтопереробний завод зазнав серйозних пошкоджень внаслідок удару українських безпілотників. Його повноцінну роботу зупинили щонайменше до 2027 року.Читайте також: Дефіцит бензину у Росії: Кремль продовжує імітувати контроль над економікою.

Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 256 бойових зіткнень. Ворог зазнав у боях значних втрат.Про це свідчать дані Генерального штабу Збройних сил України."За минулу добу авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили чотири райони зосередження живої сили противника, три артилерійські системи, два пункти управління та три пункти управління безпілотних літальних апаратів", — йдеться у повідомленні.Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:особового складу — близько 1 399 720 (+1 350) осіб;танків — 12 060 (+1);бойових броньованих машин — 24 835 (+12);артилерійських систем — 44 857 (+58);РСЗВ — 1 899 (+3);засоби ППО — 1 447 (+0);літаків — 436 (+0);гелікоптерів — 353 (+0);наземних робототехнічних комплексів — 1 740 (+11);БпЛА оперативно–тактичного рівня — 375 611 (+1 951);крилаті ракети — 4 790 (+3);кораблі / катери — 33 (+0);підводні човни — 2 (+0);автомобільна техніка та автоцистерни — 112 634 (+488);спеціальна техніка — 4 353 (+5).Ситуація на фронтіНа Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося десять боєзіткнень. Водночас агресор завдав двох авіаційних ударів із застосуванням двох керованих авіабомб та здійснив 74 обстріли позицій наших військ і населених пунктів, зокрема три - із застосуванням реактивних систем залпового вогню.Українські підрозділи на Південно-Слобожанському напрямку відбили одинадцять атак противника. Загарбники намагалися просунутися поблизу Стариці, а також у напрямку Козачої Лопані, Радьківки та Лимана.На Куп’янському напрямку ворог три рази атакував у бік Колісниківки, Богуславки та Новоплатонівки.Спроби вклинитися в нашу оборону відбито на Лиманському напрямку, де окупанти чотирнадцять разів атакували в районах населених пунктів Ставки, Дробишеве, Лиман та Озерне і у бік Ямполя, Новомихайлівки, Новоселівки, Новоєгорівки та Шийківки.На Слов’янському напрямку противник здійснив 29 штурмових дій, намагаючись просунутися в районах населених пунктів Крива Лука, Різниківка, Закітне та Каленики, а також у напрямку Рай-Олександрівки.На Краматорському напрямку окупанти двічі атакували у напрямку населених пунктів Малинівка та Миколаївка. У районах населених пунктів Іллінівка, Костянтинівка та Плещіївка на Костянтинівському напрямку ворог здійснив вісімнадцять атак.Найбільшу кількість штурмових дій зафіксовано на Покровському напрямку, де наші захисники зупинили 31 атаку. Ворог проявляв активність поблизу Новоолександрівки, Білицького, Родинського та Сергіївки, а також у напрямку Торецького, Затишка, Дорожнього, Матяшевого, Василівки, Гришиного, Новопавлівки, Софіївки, Вільного, Нового Донбасу, Удачного та Новомиколаївки.На Олександрівському напрямку загарбники здійснили дві атаки у бік населених пунктів Вербове та Вороне.На Гуляйпільському напрямку окупанти атакували 24 рази. Ворог намагався просунутися поблизу Рибного, Добропілля, Гуляйпільського та Святопетрівки, а також у бік Староукраїнки, Воздвижівки, Цвіткового та Чарівного.На Оріхівському напрямку наші захисники зупинили дві спроби противника просунутися вперед у напрямку Степового та Лугівського.На Придніпровському напрямку минулої доби ворог штурмових дій не проводив.На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.. Нагадаємо, на правах анонімності розповів високопосадовець НАТО розповів, що російські окупанти не відмовляються від своїх цілей у війні проти України. На наміри Кремля не впливає й те, що втрати у живій силі вже перевищують 1,4 мільйона військових..

У Росії продовжує погіршуватися ситуація з дефіцитом бензину. Однак російська влада намагається демонструвати стабільність паливного ринку.Про це повідомили аналітики американського Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War). За даними фахівців, віцепрем'єр РФ Олександр Новак заявив, що країна нібито має достатні запаси пального для внутрішнього ринку, а уряд перебудовує логістику постачання, щоб задовольнити зростаючий попит.За словами Новака, внутрішній попит на паливо зріс на 20–30% через так званий "штучний попит". Водночас він визнав, що влада розглядає можливість тимчасової заборони експорту дизельного пального на кілька місяців, аби збільшити його пропозицію на внутрішньому ринку.Водночас, як зауважили у ISW, російський диктатор Володимир Путін підписав указ про продовження до 31 грудня 2027 року заборони на експорт російської нафти та нафтопродуктів за контрактами, що передбачають дотримання цінових обмежень, запроваджених країнами G7 та ЄС. Заборона діє з грудня 2022 року і, на думку аналітиків, має продемонструвати небажання Кремля підлаштовуватися під західні санкції, попри економічні труднощі.Натомість уповноважений президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк повідомив, що доходи Росії від нафти й газу у січні–травні 2026 року скоротилися на 30% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Він також зазначив, що економічну ситуацію погіршують зростання дефіциту бюджету, державного боргу та високі військові витрати."Посилена кампанія України з ударів по російській нафтовій інфраструктурі та логістиці з березня 2026 року вплинула на доходи Росії від нафти і газу та призвела до посилення дефіциту палива на всій окупованій Україні та в багатьох російських регіонах. Посилені українські удари по російській нафтовій інфраструктурі, ймовірно, продовжать загострювати дефіцит російських поставок на тлі зростання попиту, який російський уряд не зможе ігнорувати", — наголошують в Інституті.Зауважимо, за оцінками аналітиків американського Інституту вивчення війни, Сили оборони України розгорнули масштабну та систематичну ударну кампанію, метою якої є повне руйнування логістичних маршрутів ворога. Успішні атаки далекобійними дронами покликані позбавити Росію можливості постачати паливо та підтримувати свої війська через Керченську протоку.Нагадаємо, журналісти агенції Reuters інформували, що Московський нафтопереробний завод зазнав серйозних пошкоджень внаслідок удару українських безпілотників. Його повноцінну роботу зупинили щонайменше до 2027 року..

Вночі 27 червня російські загарбники атакували Харківську область. Під удар потрапили автозаправні станції.Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій. За даними рятувальників, ворог завдав ударів безпілотниками по Солоницівській громаді Харківського району.Влучання зафіксовано по двох автозаправних станціях. Так, на території однієї з АЗС внаслідок удару зазнала руйнувань будівля та виникла пожежа на площі 400 квадратних метрів. Також пошкоджено 10 одиниць техніки.За іншою адресою внаслідок ворожого удару пошкоджено будівлю операторської АЗС. Пожежі не виникло. Попередньо, постраждалих немає."До ліквідації наслідків ворожої атаки залучалися підрозділи ДСНС, зокрема сапери, психологи та офіцери-рятувальники громади", — йдеться у повідомленні.. Нагадаємо, вночі 26 червня російські загарбники скинути три керовані авіаційні бомби на Запоріжжя. Постраждало багато місцевих мешканців. У місті пошкоджено багатоповерхівку, житлові та нежитлові будівлі.Також 26 червня російські загарбники атакували Нікополь на Дніпропетровщині. Постраждало багато місцевих мешканців.Зауважимо, Україна у ніч на 26 червня пережила чергову тяжку ніч під масованими ударами балістики та майже двох сотень ворожих безпілотників різних модифікацій. Силам протиповітряної оборони вдалося нейтралізувати 177 повітряних цілей, проте в кількох областях зафіксовані прильоти по інфраструктурі..

Вночі 27 червня російські загарбники скинути три керовані авіаційні бомби на Запоріжжя. Постраждало багато місцевих мешканців.Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров. За його словами, у місті пошкоджено багатоповерхівку, житлові та нежитлові будівлі.До лікарів звернулися шість постраждалих. Серед них — 13-річна дівчинка."Усім надана необхідна медична допомога", — уточнив голова ОВА.. Нагадаємо, 26 червня російські загарбники атакували Нікополь на Дніпропетровщині. Постраждало багато місцевих мешканців.Зауважимо, Україна у ніч на 26 червня пережила чергову тяжку ніч під масованими ударами балістики та майже двох сотень ворожих безпілотників різних модифікацій. Силам протиповітряної оборони вдалося нейтралізувати 177 повітряних цілей, проте в кількох областях зафіксовані прильоти по інфраструктурі..
