У четвер, 25 червня, в данському парламенті з’явився законопроєкт, який може позбавити українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні.Про це повідомив сайт Імміграційної служби Данії. Зазначається, що документ подав міністр імміграції й інтеграції Данії Мортен Бедсков."Зміни можуть внести до спеціального закону про тимчасові дозволи на проживання для переміщених з України", — йдеться в повідомленні.Якщо законопроєкт ухвалять, то частина українців не зможе отримати посвідку на проживання у Данії за цією процедурою. Поправки стосуватимуться українців, на яких поширюються правила мобілізації, — зараз це чоловіки віком від 23 до 60 років."Вони зможуть отримати дозвіл на проживання за Спеціальним законом лише за умови документального підтвердження звільнення від військової служби", — вказано в данському документі.При цьому українські чоловіки до 23 років отримуватимуть дозвіл лише до досягнення цього віку. Продовжити документ після 23 років буде неможливо без підтвердження звільнення від служби.Поправка застосовуватиметься до всіх заяв, поданих з 25 червня 2026 року. Якщо рішення у справі ухвалили до набрання чинності нових правил, її розглядатимуть за чинним законодавством.Імміграційна служба Данії оцінить, чи варто анулювати дозволи на проживання, видані тим, хто подав заяву з 25 червня, але отримав документ ще до набрання чинності нових норм. Відомство зв'яжеться з усіма, чиї дозволи можуть скасувати.Також вказано, що зміни не вплинуть на українців, які отримали дозвіл на проживання за спеціальним законом і подали заяву до 25 червня 2026 року. Їм також не доведеться доводити звільнення від військової служби під час продовження документа.До речі, в червні Швеція теж виступила за обмеження тимчасового захисту для українських чоловіків призовного віку. А взагалі в Євросоюзі немає єдиної позиції щодо цього питання — обмеження підтримують Німеччина, Швеція та Польща, але є країни, які виступають проти.Нагадаємо, нещодавно спеціальна представниця з питань українців у ЄС Ільва Йоганссон заявила в інтерв'ю Deutsche Welle, що переважна більшість військовозобов’язаних українців після виїзду в країни Євросоюзу автоматично отримує тимчасовий захист. Деякі посадовці Брюсселя вважають цей пункт дуже суперечливим..

У четвер, 25 червня, ввечері російські загарбники атакували Київ балістичними ракетами. Місцеві мешканці чули вибухи, спалахнула пожежа у складських приміщеннях, уламки впали на вулиці столиці.Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко, який опублікував серію дописів на цю тему у своєму Telegram-каналі.О 21:00 він констатував вибухи в столиці, зауважив, що працюють засоби протиповітряна оборона та закликав киян перебувати в укриттях."У Дарницькому районі уламки ракети впали на відкритій території. Екстрені служби прямують на місце", — написав він через 20 хвилин.Згодом мер Києва уточнив, що в цьому ж районі також сталося загоряння складського приміщення. Місцеві мешканці в соцмережах додали, що пожежа має доволі потужні масштаби.Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко підтверди факт ворожої ракетної атаки та успішен відпрацювання від української ППО."Більше деталей нададуть Повітряні сили. Наразі отримуємо інформацію про падіння уламків. Попередньо, в Дарницькому районі на відкритій місцевості. Ймовірно, локацій буде більше. Інформація про постраждалих поки не надходила", — підсумував очільник військової адміністрації столиці.Нагадаємо, генеральний директор кіностудії Довженка Андрій Дончик повідомляв, що архів із близько 600 фільмів вдалося зберегти на національній кіностудії після російської атаки по Києву 15 червня. Частина з цих кінострічок досі існує лише на плівці..

У четвер, 25 червня, президент Володимир Зеленський заслухав доповідь очільника Служби безпеки України генерал-майора Євгенія Хмари щодо плану далекобійних санкцій і санкцій середньої дальності.Про це Володимир Зеленський повідомив у своєму Telegram-каналі. Вони також обговорили результати Служби безпеки України, а саме Центру спецоперацій "Альфа", на фронті."Затвердив для СБУ 40-денну операцію впливу на державу-агресорку заради спонукання до закінчення війни", — наголосив український президент.Він акцентував на важливості того факту, що СБУ вже декілька місяців поспіль демонструє найвищі показники захисту позицій України на фронті завдяки застосуванню дронів різних типів."Центр спеціальних операцій "Альфа" є лідером за результатами уражень особового складу та техніки сил окупанта", — зауважив президент України.Окремо вони з Євгенієм Хмарою обговорили виклики у внутрішній безпеці України."Вдячний за захист нашої держави й українців!" — підсумував Володимир Зеленський.Раніше, 23 червня, президент Володимир Зеленський привітав бійців Центру спеціальних операцій "Альфа" СБУ з їхнім професійним святом. Український лідер відзначив винятковий внесок спецпризначенців у боротьбу з агресором, наголосивши на їхній надзвичайній ефективності як на лінії фронту, так і у глибокому тилу ворога.Нагадаємо, що також сьогодні Володимир Зеленський зустрівся з керівником Служби зовнішньої розвідки України Олегом Луговським, де обговорили здобуті матеріали, які свідчать про фактично щоденне поглиблення кризи з пальним, воєнною логістикою й управлінням в Криму.Зазначалося, що російська окупаційна адміністрація доволі чітко та недвозначно визнає неможливість розв’язати проблеми, які створили українські санкції середньої дальності проти окупанта..

Служба зовнішньої розвідки України здобула матеріали, які свідчать про фактично щоденне поглиблення кризи з пальним, воєнною логістикою й управлінням в Криму.Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму Telegram-каналі."Це важливі здобутки нашої розвідки щодо ситуації в Криму та на інших наших територіях, які зараз перебувають під російською окупацією", — зазначив він.За його словами, російська окупаційна адміністрація доволі чітко та недвозначно визнає неможливість розв’язати проблеми, які створили українські санкції середньої дальності проти окупанта.Також, додав український президент, продуктивно виконується план далекобійних санкцій передусім щодо російської нафтопереробки. Аналогічна ситуація розгортається і в інших російських регіонах.Окрім того, українська розвідка отримала внутрішню російську документацію щодо оцінки настроїв громадян держави-агресорки."Наразі рівень тривожності росіян вже вищий, ніж під час нашої Курської операції, а саме більше 50%", — констатував президент України.Він конкретизував, що вже 66% росіян вважають складним своє фінансове становище. Більш ніж 80% росіян вважають неминучою масштабну економічну кризу в Росії."Абсолютно прозорі показники, які відображають провал путінської воєнної політики", — підсумував Володимир Зеленський.Нагадаємо, український президент також наголосив, що в Білорусі триває реалізація заходів з підготовки до потенційного розширення агресії проти України. Це відбувається під очевидним російським впливом..

У Білорусі триває реалізація заходів з підготовки до потенційного розширення агресії проти України. Це відбувається під очевидним російським впливом.Про це заявив президент України Володимир Зеленський у спеціальному дописі у своєму Telegram-каналі за підсумками зустріч з керівником Служби зовнішньої розвідки України Олегом Луговським."Уздовж нашого державного кордону в Білорусі завершується будівництво інфраструктури доріг і баз зберігання боєприпасів, а також паливно-мастильних матеріалів, які не мають жодного іншого сенсу, крім воєнного", — наголосив український президент.Він уточнив, що це прикордонні напрямки Кобринь — Ковель, Іванове — Маневичі, Лунинець — Сарни, Речиця — Коростень і Гомель — Чернігів."Знаємо, що в російських документах це описується саме в контексті завдань так званої "СВО", — акцентував Зеленський.. "Білорусь отримала від України необхідні сигнали щодо такої діяльності, а також і щодо всіх інших форматів їхньої колаборації з Росією в інтересах затягування та масштабування війни. Білорусь знає, які кроки потрібні з її боку для миру", — додав він.За його словами, розбудову прикордонної інфраструктури агресії з боку Білорусі варто зупиняти. Кроки, спрямовані до деескалації та миру, має зробити саме білоруська сторона."Дякую кожному, хто допомагає нам захищати життя та нашу незалежність! Слава Україні!" — підсумував Володимир Зеленський.Нагадаємо, що сьогодні самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів про зустріч із представниками Володимира Зеленського. Він начебто вважає, що потрібно домовлятися, та запевнив, що нібито не хоче втягуватися у війну..

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів про зустріч із представниками Володимира Зеленського. Він вважає, що потрібно домовлятися, та запевнив, що не хоче втягуватися у війну.Білоруського диктатора Олександра Лукашенка цитує державна агенція БЕЛТА."Ось на цьому місці нещодавно були представники Зеленського. Я їм прямо сказав: "Хлопці, ви передайте своєму президенту: якщо він думає, що можна так ось із нами розмовляти та ще втягнути нас у війну, то він повинен розуміти, що якість війни миттєво зміниться. Це війна буде зовсім іншою", — заявив він.За його словами, Мінськ отримав відповідь від Києва: мовляв, Зеленський це розуміє. Тому краще домовлятися суттєво.Лукашенко наголосив, що Білорусі не потрібно втягуватися у війну. Він запевни, що "тисячу разів" обговорював цю тему з Володимиром Путіним."Ну як воювати проти українців тут, якщо з того боку територіальні війська здебільшого? Ми що, будемо в цих механізаторів, доярок і робітників, що входять до складу територіальних військ, стріляти, які не хочуть воювати з білорусами? Ми також не хочемо з українцями воювати", — сказав білоруський диктатор.Він акцентував, що білоруська позиція миролюбна, але в будь-якій ситуації Білорусь буде з Росією поруч, адже "цим дуже дорожить"."Інакше бути не може! Ми розуміємо, що може статися, якщо Захід знову сюди влізе та переможе. Я не кажу про Україну. Ну яка Україна? Не про Україну йдеться. Ми розуміємо, з ким ми воюємо. Хочуть миру — домовляймося по суті. Нам війна не потрібна. Нам і земель вистачає, і нашої економіки вистачає, і проблем вистачає. Тому жодної конфронтації. Не треба тут порошити. Мир і лише мир. Але з повною гарантією, що вони не гратимуться з нами", — підсумував Олександр Лукашенко.Нагадаємо, вчора Володимир Зеленський розповідав, що на території Білорусі перестали працювати ретранслятори, які Росія використовувала для атак України безпілотниками. Їх вимкнення зафіксовано від початку цього тижня..

Під час зустрічі американського президента Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна в Анкориджі в серпні минулого року жодних офіційних домовленостей щодо України не досягнули.Про це заявив державний секретар США Марко Рубіо під час спілкування з журналістами.Він зазначив, що на саміті Трампа та Путіна на Алясці "прозвучали лише пропозиції, а не угоди" щодо завершення війни."На Алясці кожна зі сторін зробила лише пропозицію. Жодної угоди там ніколи не підписували", — наголосив державний секретар США.Він додав, що американці зберігають готовність відігравати конструктивну роль у врегулюванні війни Росії проти України.Раніше помічник президента Росії Юрій Ушаков заявляв, що Росія більше не чекає на виконання обіцянок США, звинувачує Вашингтон у невиконанні своєї частини "розумінь" і прагне винятково власної "перемоги".Своєю чергою, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров назвав саміт в Анкориджі американським "вивертом", який нібито потрібен був США лише для того, щоби виграти час для переозброєння української армії.Натомість президент Франції Еммануель Макрон заявив, що президент США Дональд Трамп і російський диктатор Володимир Путін планували масштабний розподіл територій України під час зустрічі в Анкориджі минулого року.За його словами, ситуацію врятувало рішуче втручання Європи. В середині серпня 2025 року спеціальна делегація терміново вилетіла до США. Європейські лідери поставили ультиматум. Вони назвали таку угоду неможливою.Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що український лідер Володимир Зеленський "доволі добре справляється" у війні з Росією й утримує свої позиції..

Україна завдяки своїм активним діям створила "вікно можливостей" у війні проти Російської Федерації. Однак його не вдасться тримати "відчиненим" вічно, тому варто цією можливістю скористатися якомога швидше.Про це заявила заступниця генерального секретаря НАТО Радмила Шекеринська під час виступу на конференції з питань відновлення України, її цитує "Європейська правда".Вона зазначила, що Україні вдалося "переломити хід війни", і це видно не лише на полі бою, а й в ударах по Москві та Санкт-Петербургу."Ми також бачимо це, аналізуючи поведінку Росії. Щоразу, коли вони бачать слабкість, саме тоді вони завдають удару", — додала заступниця генсека.За її словами, росіяни націлюються на цивільну й енергетичну інфраструктуру, завдають ударів по релігійних об’єктах, що входять до списку ЮНЕСКО."Тобто після всіх тих похвал на адресу християнства та православ’я вони в підсумку бомблять священне місце. Але це не є ознакою їхньої сили. Це ознака їхньої слабкості", — сказала Шекеринська.Вона акцентувала, що "вікно можливостей" відкрилося завдяки тому, що українці мають не лише мужність, а й винахідливість, досвід, нову стратегічну концепцію, а також отримали потрібну підтримку в певний момент.Однак Шекеринська застерегла, що це "вікно можливостей" не є необмеженим у часі."Такі вікна можливостей створюються ціною багатьох жертв, але вони не залишатимуться відкритими вічно. Отже, моє головне послання полягає в тому, що ми маємо скористатися цією нагодою та підтримувати Україну в її пріоритетах", — підсумувала заступниця генсека НАТО.Нагадаємо, що, за інформацією американського телеканалу Fox News, Росія розробляє плани з організації збройних провокацій та гібридних нападів на держави Балтійського регіону та Польщу. Головною метою агресивних дій Кремля є залякування західних партнерів і примус до припинення військової підтримки України..

У четвер, 25 червня, російські окупанти вдарили по Дружківці Донецької області авіабомбами. Постраждали місцеві мешканці.Про це повідомила Донецька обласно прокуратура. За даними слідства, об 11:30 окупанти скинули на місто три авіабомби "ФАБ-250" з УМПК.Внаслідок атаки загинула 56-річна жінка. Крім того, поранено 68-річного чоловіка та трьох жінок віком 51, 58, 67 років. Попередньо, у потерпілих діагностовано мінно-вибухові травми й осколкові поранення. Їм надається медична допомога."За процесуального керівництва Краматорської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом воєнного злочину (ч. 2 ст. 438 КК України)", — йдеться у повідомленні.Нагадаємо, вночі 24 червня російські окупанти завдали ударів по Харківщині та Полтавщині. Постраждали місцеві мешканці.23 червня ворог ударив по цивільній інфраструктурі Кривого Рогу балістичною ракетою "Іскандер-М" із касетними боєприпасами. Рашисти обірвали життя двох чоловіків 25 та 34 років та 54-річної жінки. До того ж російські окупаційні війська ввечері 22 червня завдали чергового авіаційного удару по місту Суми, спричинивши руйнування та поранення серед цивільного населення. Внаслідок ворожого обстрілу зафіксовано влучання на кількох міських локаціях, де негайно розпочали роботу екстрені служби..

Вночі 25 червня Збройні сили України завдали потужних ударів по країні-агресорці. Уражено важливі цілі ворога.Про це повідомив президент Володимир Зеленський."Наші далекобійні операції — це послідовні точні відповіді на затягування Росією війни та удари по українських містах і громадах", — наголосив гарант.За його словами, сьогодні вночі підрозділи Сил оборони уразили нафтобазу "Полтавська" у Краснодарському регіоні. Відстань до цілі — близько 300 кілометрів від лінії фронту.До того ж вранці безпілотники Служби безпеки вдарили по двох НПЗ в Уфі — "Башнефть-Уфанефтехим" і "Башнефть-Новойл". Вони розташовані за 1500 кілометрів від лінії фронту."Виконуємо план наших далекобійних санкцій. Дякую всім українським воїнам, які забезпечують нашу влучність. Росіянам варто думати про справжню дипломатію, а не намагатися знову когось обдурити чи виграти час. Війну потрібно завершувати", — додав Зеленський.Нагадаємо, раніше Зеленський заявляв, що Україна знищила понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту Росії поблизу Санкт-Петербурга під час нещодавніх атак.Додамо, в ніч на 24 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали потужних ударів по армії країни-агресорки. Уражено важливі об'єкти ворога. Також вночі 23 червня тимчасово окупований Кримський півострів зазнав серйозних проблем з електропостачанням після потужної нічної атаки на військові та інфраструктурні об'єкти загарбників. Масштабні відключення світла зафіксовані у кількох великих містах та цілих районах, залишаючи тисячі споживачів без електрики..

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що Європа підтримує Україну заради захисту свободи та безпеки на континенті.Таку заяву він зробив під час виступу на Конференції з відновлення України в польському Гданську, передає "Радіо Свобода". Так, німецький канцлер звернувся до прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска та нагадав про історичний шлях, який пройшли обидві країни після трагічних подій ХХ століття."Дональде, ти нагадав нам, що понад 87 років тому саме тут, за кілька хвилин їзди звідси, розпочалася Друга світова війна. 35 років тому Німеччина і Польща підписали Договір про добросусідство. Ця річниця є знаковою для німецько-польських відносин. Дорогий Дональде, протягом цих 35 років поляки й німці довели, що навіть після жахливих злочинів, які німці скоїли в Польщі та проти польського народу між 1939 і 1945 роками, мир, добросусідство і дружба можливі. Я глибоко вдячний польському народові за це", — зазначив Мерц.Канцлер наголосив, що сьогодні європейські країни об’єднані не лише прагненням захистити власну безпеку та добробут, а й необхідністю відстоювати свободу."Ми, європейці, стоїмо пліч-о-пліч не лише для того, щоб захищати безпеку чи добробут на нашому континенті. Ми стоїмо пліч-о-пліч, щоб захищати свободу в Європі. Саме тому ми стоїмо пліч-о-пліч з Україною", — наголосив він.Крім того, Мерц зауважив, що безпека України є ключовою передумовою для її успішної відбудови. За його словами, Німеччина продовжить підтримувати Україну, зокрема шляхом постачання сучасних систем протиповітряної оборони. Канцлер додав, що зміцнення обороноздатності України безпосередньо впливає на безпеку всієї Європи.Нагадаємо, раніше німецький канцлер Фрідріх Мерц рішуче виступив за невідкладний початок предметного діалогу та відкриття першого переговорного кластера щодо євроінтеграції України. Очільник уряду наголосив, що будь-які суперечки між Києвом та Будапештом мають розглядатися виключно в окремому порядку і не повинні гальмувати загальноєвропейський процес..

Збройні сили України підняли синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі. Ворог відступає зі своїх позицій.Про це повідомили у Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України.Зазначається, що Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони."Ми не зупиняємося! Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя!" — додали військові.Зауважимо, раніше війська країни-агресорки заявили про нібито "захоплення" села Іволжанське Сумської області. Проте, за даними українських воїнів ця інформація не відповідає дійсності.Нагадаємо, аналітики американського Інституту вивчення війни повідомляли, що Сили оборони України демонструють стрімке зростання глибини та інтенсивності ударів по російських військових об'єктах і логістичних шляхах. Протягом останніх місяців українські безпілотники та ракетні системи суттєво розширили радіус дії, створюючи критичні проблеми для забезпечення окупаційних військ..

У четвер, 25 червня, російські загарбники обстріляли об'єкти "Укрзалізниці" на Сумщині та Запоріжжі. Загинув працівник.Про це повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський. За його словами, ворог продовжив прицільно бити по локомотивах.Посадовець запевнив, що на Сумщині завчасно вдалось евакуювати бригади, тому ніхто з персоналу не постраждав. Водночас у Запоріжжі є жертва. Як пояснив Перцовський, машиніст встигнув перейти в безпечне місце, а от помічника машиніста, який перебував у задній кабіні, врятувати не вдалося."Всі деталі опрацьовуються. Рятуємо десятки залізничних команд щотижня, але і кожне життя , яке забрав ворог — трагедія, яка назавжди з нами і яку ніколи не виправити. Ми поруч із рідними і близькими, наша максимальна підтримка і допомога", — додав він.Нагадаємо, вночі 24 червня російські окупанти завдали ударів по Харківщині та Полтавщині. Постраждали місцеві мешканці.23 червня ворог ударив по цивільній інфраструктурі Кривого Рогу балістичною ракетою "Іскандер-М" із касетними боєприпасами. Рашисти обірвали життя двох чоловіків 25 та 34 років та 54-річної жінки. До того ж російські окупаційні війська ввечері 22 червня завдали чергового авіаційного удару по місту Суми, спричинивши руйнування та поранення серед цивільного населення. Внаслідок ворожого обстрілу зафіксовано влучання на кількох міських локаціях, де негайно розпочали роботу екстрені служби..

Норвезька гуманітарна організація Norwegian People’s Aid тимчасово зупинила всі поточні операції з розмінування в Україні. Рішення ухвалили після російського удару на Херсонщині, внаслідок якого загинули двоє співробітників організації, ще четверо дістали поранення.Про це повідомила Norwegian People’s Aid. Атака сталася 24 червня близько 12:50 у селі Новопетрівка Високопільської громади. Усі загиблі та постраждалі були громадянами України.Один із працівників, 24-річний фахівець із розмінування, загинув на місці. Другого, 25-річного співробітника, у критичному стані доправили до лікарні, де він помер від отриманих травм.Ще четверо членів команди зазнали поранень середньої тяжкості. За даними організації, загрози їхньому життю наразі немає.Обставини удару перевіряютьУ Херсонській обласній військовій адміністрації заявили, що працівників гуманітарної організації атакували російською ракетою "Іскандер-М". Водночас Norwegian People’s Aid зазначила, що продовжує перевіряти цю інформацію та встановлювати точні обставини удару.Після атаки організація негайно призупинила роботи з розмінування по всій Україні, щоб убезпечити персонал. Її українська програма наразі зосереджена на реагуванні на кризу та підтримці постраждалих колег і їхніх родин.Генеральний секретар Norwegian People’s Aid Раймонд Йохансен заявив, що напад демонструє небезпеку роботи гуманітарних працівників під час війни:"Ця атака показує, наскільки небезпечно бути гуманітарним працівником під час війни. На жаль, це частина тривожної тенденції: гуманітарні організації, такі як наша, захищені міжнародним правом, але стають мішенню все частіше. Зрештою, це впливає на цивільне населення, яке залежить від нашої допомоги".Зазначимо, Norwegian People’s Aid розпочала роботу в Україні у 2022 році. Організація займається гуманітарним розмінуванням, очищенням територій від вибухонебезпечних предметів і навчанням населення правилам мінної безпеки. Також вона реалізує програми захисту цивільних і протидії сексуальному та гендерно зумовленому насильству.Про терміни відновлення операцій із розмінування в Україні організація поки не повідомила.Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що російські загарбники здійснюють цілеспрямовані дії для штучного створення масштабного спалаху небезпечного інфекційного захворювання у південних регіонах нашої держави. На окупованих землях зафіксовано масове неконтрольоване поховання решток заражених тварин із грубим нехтуванням базовими санітарними правилами..

У четвер, 25 червня, російські окупанти атакували Суми. Ворог поцілив по автозаправній станції.Про це повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров. За його словами, через ворожі удари госпіталізували двох працівників АЗС. Попередньо, у них неважкі ушкодження.Також постраждало подружжя, яке перебувало поруч із місцем удару. Їм надали допомогу без ушпиталення.За словами посадовця, росіяни системно б’ють по об’єктах паливної інфраструктури в регіоні, аби ускладнити логістику та забезпечення громад пальним. За червень відбулося 13 атак по АЗС області."Ситуація на контролі. Ми на зв’язку з керівництвом АЗС у регіоні та профільними службами. У разі ускладнення ситуації маємо напрацьовані рішення, необхідні для забезпечення потреб громад. Водночас бачимо, що паливна інфраструктура залишається серед цілей ворога. Тому прошу всіх бути уважними: під час повітряної тривоги та загроз ударів не перебувайте поруч із АЗС, критичною чи промисловою інфраструктурою. Переходьте в укриття або інші безпечніші місця", — йдеться у повідомленні.. Нагадаємо, вночі 24 червня російські окупанти завдали ударів по Харківщині та Полтавщині. Постраждали місцеві мешканці.23 червня ворог ударив по цивільній інфраструктурі Кривого Рогу балістичною ракетою "Іскандер-М" із касетними боєприпасами. Рашисти обірвали життя двох чоловіків 25 та 34 років та 54-річної жінки. До того ж російські окупаційні війська ввечері 22 червня завдали чергового авіаційного удару по місту Суми, спричинивши руйнування та поранення серед цивільного населення. Внаслідок ворожого обстрілу зафіксовано влучання на кількох міських локаціях, де негайно розпочали роботу екстрені служби..
