1 246 день війни
Особовий склад
1 045 220
Танки
11 041
Артилерія
30 722
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 199
Крилаті ракети
3 533
Гелікоптери
340
БпЛА
47 552
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Адвокат Роналду: Документи, які нібито доводять провину гравця, сфабриковані

Адвокат Роналду: Документи, які нібито доводять провину гравця, сфабриковані

15:59 - 11.10.2018

Пітер Крістіансен, адвокат нападника Ювентуса Кріштіану Роналду, заявив, що документи із визнанням футболіста провини у зґвалтуванні американської дівчини Кетрін Майорги є підробкою.

«Кріштіану звик бути людиною, до якої прикута увага преси. Але, на жаль, змушений визнати, що будь-яке ЗМІ готове поширювати дані, що містять дезінформацію.

Так, Майорга і Роналду досягли угоди про нерозголошення в 2010 році після зустрічі в Лас-Вегасі. Але з огляду на порушення цієї угоди однією зі сторін і звинувачення в зґвалтуванні, Роналду вважає, що настав його час заговорити.

Щоб усунути будь-які сумніви, варто сказати, що Роналду завжди був упевнений, що те, що сталося в 2009 році в Лас-Вегасі носило консенсусний характер.

Документи, опубліковані в ЗМІ, які нібито містять визнання Роналду своєї провини, сфабриковані. Вони були вкрадені і сильно спотворені журналістами», – цитує Крістіансена The Guardian.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама