ЧС – 2018: Бельгія розгромила Туніс

23 ЧЕРВНЯ 2018 17:42

Збірна Роберто Мартінеса вирішила питання з виходом з групи. Десятий день чемпіонату світу почався з розгрому: Бельгія розкотила Туніс з рахунком 5:2, повідомляє Euro Sport.

На шостій хвилині Азар заробив пенальті і сам же його реалізував, а через десять хвилин Лукаку збільшив відрив. Туніс відігрався в наступній атаці і поклав м'яч зі штрафного, але після забитого гола збірну з Північної Африки переслідували травми: спочатку автор голу Ділан пошкодив коліно, а потім центральний захисник Бен Юссеф не зміг продовжити зустріч. Перед перервою Лукаку оформив дубль.

У другому таймі АЗАР закріпив перевагу Бельгії, а ще один м'яч у команди Мартінеса провів Батшуайі. Остаточний рахунок встановив тунісець Хазрі - 5:2.

Матч став 27-поспіль на ЧС-2018 без нульових нічиїх.

Спорт, 23.06.2018 17:42