«Гамбург» вилетів з Бундесліги

13 ТРАВНЯ 2018 13:58

Футбольний клуб «Гамбург» вперше у своїй історії вилетів з Бундесліги незважаючи на перемогу над «Боруссією» з Менхенгладбаха в матчі заключного 34-го туру чемпіонату Німеччини з футболу. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Euro News.

Уболівальникам Гамбурга це не сподобалося: фінал матчу був перерваний на 15 хвилин через заворушення на стадіоні.

Незважаючи на рахунок 2:1 на свою користь «Гамбург» зайняв 17-е місце прощається з вищим дивізіоном. 16-е місце зайняв «Вольфсбург» завдяки перемозі над «Кельном» з рахунком 4:1.

Чемпіоном за кілька турів до фінішу в 28-й раз у своїй історії стала «Баварія», на другому місці - «Шальке-04», «Хоффенхайм» - на третьому, дортмундська «Боруссія» - на 4 позиції.

Спорт, 13.05.2018 13:58