Іспанія забила Хорватії шість сухих м'ячів у матчі Ліги націй

12 ВЕРЕСНЯ 2018 08:01

Збірна Хорватії давненько так не принижувалася.

Збірна Іспанії в Лізі націй на своєму полі розмазала срібного призера ЧС-2018 команду Хорватії - 6:0, повідомляє Euro Sport.

Гра проходила в іспанській Валенсії на стадіоні міста Ельче. Першим в ворота хорватів на 24-й хвилині закинув м'яч Сауль. За ним на 33-й хвилині другий гол забив Марко Асенсио, а через 15 хвилин - Родріго.

Серхіо Рамос і Іско теж відзначилися голами. Ще один м'яч записали як автогол воротаря хорватської команди Ловре Калініча.

Таким чином, команда Іспанії лідирує у своїй групі А після двох ігор з шістьма очками. Збірна Англії і Хорвати провели по одному матчу і не набрали жодного очка.

Відзначимо, що іспанці вилетіли з ЧС-2018 на 1/8 фіналу, а хорвати в фіналі програли Французам з рахунком 2:4.

Спорт, 12.09.2018 08:01