Підтримати проект
Морських прикордонників залучили до масштабних навчань в Азовському морі
Суспільство, 10.10.2018 13:09

Маріупольський загін морської охорони бере участь у комплексі маневрів, що проводяться в рамках навчань за рішенням та задумом дій командувача Об'єднаних сил. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

«Спільно з тактичною авіацією Повітряних Сил, Танковими військами, артилерією, механізованими ротами Збройних Сил України та іншими силовими відомствами, загоном морської охорони відпрацьовується відбиття збройного нападу ворожого десанту з моря. Це й нанесення авіаційного удару по катерній десантній групі противника, й відбиття висадки морського десанту противника», - йдеться у повідомленні.

У відточенні військової майстерності в районі Білосарайської затоки поєдналися 5 штурмових літаків СУ-24, 4 гвинтокрили МИ-8, близько 10-ти новітніх танків, понад 10 гаубиць, 5 одиниць корабельно-катерного складу Морської охорони. Загальна кількість залученого особового складу всіх підрозділів - понад 500 військовослужбовців.

Морські прикордонники впевнено й уміло застосовують свій досвід охорони державного кордону на сході України в акваторії Азовського моря, що здобули з 2014 року в щоденній службі в умовах протидії провокаціям та відкритій агресії ворожого сусіда. Персоналом Морської охорони Держприкордонслужби удосконалено алгоритми з виявлення та відбиття збройного нападу ворога безпосередньо в морі. Командири катерів сміливо та рішуче здійснювали маневри поблизу умовного ворога, екіпажі відпрацювали стрільби зі зброї різного калібру.

Суспільство, 10.10.2018 13:09