Одинокий фініш Трентіно

24 ЛИПНЯ 2019 21:49

Італійський велогонщик Маттео Трентіно з команди Mitchelton-Scott став переможцем 17-го етапу престижної багатоденки «Тур де Франс».

Дистанцію довжиною в 200 кілометрів між французькими містами Пон-дю-Гар і Гап він подолав за 4 години 21 хвилину і 36 секунд.

На фінішній прямій минулорічний чемпіон Європи в груповій гонці виявився на самоті, випередивши найближчих переслідувачів на 37 і 41 секунду відповідно, повідомляє Euro News.

Друге місце зайняв данець Каспер Асгрін з команди Deceuninck - Quick-Step, третій час показав бельгієць Грег ван Авермат з ССС Team.

У п'ятірку кращих увійшли Бауков Моллема і Ділан Тёнс. Основна група гонщиків фінішувала через 20 хвилин після Трентіно.

Лідерство в загальному заліку зберігає француз Жюліана Алафіліпп з Deceuninck - Quick-Step, на другому місці британець Герайнт Томас, який виступає за команду Ineos, на третьому - голландець Стівен Крёйсвейк, що представляє Jumbo-Visma.

18-й етап протяжністю в 208 км пройде в четвер між французькими містами Ембрюн і Валуар.

Спорт, 24.07.2019 21:49