1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Прокуратура вимагає стратити п'ятьох підозрюваних у вбивстві Хашукджі

Прокуратура вимагає стратити п'ятьох підозрюваних у вбивстві Хашукджі

14:23 - 03.01.2019

Генеральна прокуратура Саудівської Аравії вимагає стратити п'ятьох з 11 підозрюваних у вбивстві опозиційного журналіста Джамаля Хашукджі. Відповідне прохання було озвучено в четвер, 3 січня.

Як уточнює AFP, саме в цей день в Ер-Ріяді відбулося перше засідання суду у справі про загибель журналіста.

Нагадаємо, що Джамаль Хашукджі зник після відвідування консульства Саудівської Аравії в Стамбулі в жовтні минулого року. Тільки через два тижні після зникнення чоловіка в Ер-Ріяді зізналися в тому, що він був убитий в ході сварки. Силовики нібито намагалися умовити переїхати жити в США журналіста та повернутися на батьківщину, однак ситуація вийшла з-під контролю.

Тіло Хашукджі, не знайдено досі. Турецькі правоохоронці вважають, що чоловіка спочатку катували, а потім розчленували. Останки ж могли розчинити в кислоті або вивезти з країни.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама