Фото: КМДА

Скільки в Києві укриттів і куди звертатись, якщо вони закриті: відповідь КМДА

Станом на 19 травня у Києві доступні для використання під час повітряної тривоги 4 014 споруд цивільного захисту. Під час оголошення тривоги усі вони мають бути відчинені. В інакшому випадку застосовуватимуть примусові заходи.

Про це повідомили в Київській міській держадміністрації.

Відзначимо, у ніч на 16 травня майже в усіх районах Києва фіксували закриті бомбосховища. Влада відреагувала чи численні скарги громадян й пообіцяла якнайшвидше вирішити цю проблему

За словами начальника КМДА Сергія Попка, закриті укриття цивільного захисту — це не системна проблема Києва, а точкові питання, які будуть вирішуватися на місцях. Такі об’єкти будуть виявлятися і до них забезпечуватиметься безперешкодний доступ.

Серед понад чотирьох тисяч доступних укриттів у Києві:

  • 3393 — цокольні та підвальні приміщення;
  • 364 підземні автопаркінги;
  • 211 підземні переходи;
  • 46 підземні приміщення метрополітену.

У випадку якщо укриття закрите, потрібно звертатися на лінію 101 або ж 1551. Тоді рятувальники приїжджатимуть та відкривають укриття власноруч.

Нагадаємо, від понеділка, 22 травня, наземний громадський транспорт Києва в разі оголошення повітряної тривоги довозитиме пасажирів до найближчого укриття. Також заїзд великогабаритного транспорту до Києва під час тривоги буде заборонено. Йдеться про вантажний транспорт загальною масою понад 4,5 тонни. 

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Суспільство, 19.05.2023 15:43