Підтримати проект
У «Борисполі» затримали терориста, який прибув із Мінська
Відео, 27.10.2018 16:43

У «Борисполі» співробітники Держприкордонслужби спільно з представниками СБУ викрили чоловіка, який воював на боці незаконних збройних формувань на сході України.

Чоловік, громадянин України, як з’ясувалося, воював у складі незаконних збройних формувань на сході України. Правоохоронці встановили, що він перебував у складі російських найманців та виконував завдання в районі міста Сніжне, що на непідконтрольній українській владі території Донеччини.

Викрили 29-річного чоловіка під час прикордонного оформлення, коли він прилетів в Київ із Білорусі. Крім того, прикордонники з’ясували, що наш співвітчизник, аби не попастися правоохоронцям на лінії розмежування в районі операції Об’єднаних сил вирішив не прямувати через контрольні пункти в’їзду-виїзду, а залишив межі України через один із закритих пунктів пропуску в Луганській області.

На місце викликано слідчу групу зі співробітників Нацполіції.

Окрім відповідальності за порушення порядку виїзду з тимчасово непідконтрольної територію України, українця може очікувати кримінальна відповідальність. Заходи зі встановлення всіх обставин правоохоронцями тривають.

Відео, 27.10.2018 16:43