Підтримати проект
У Києві «накрили» місця розпусти
Події, 11.05.2019 09:20

У рамках кримінального провадження слідчі провели санкціоновані обшуки та вилучили речові докази - грошові кошти, банківські картки та мобільні телефони жінки-організатора та її сина, який виявився спільником. Зловмисникам загрожує до семи років позбавлення волі.

На сайті Нацполіції зазначається, що правоохоронці припинили дії групи осіб, члени якої організували діяльність з надання платних послуг сексуального характеру.

«Організатором виявилася жінка, яка розмістила низку оголошень у соціальній мережі Інтернет щодо надання дівчатами-повіями пікантних послуг. Для забезпечення сприятливих умов для заняття проституцією вона разом зі своїм сином винайняла кілька квартир у Києві», - розповів т.в.о. начальника відділу управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП у м. Києві Олексій Гаврилюк.

Після отримання заявки, так звані диспетчери, направляли дівчат до клієнтів з метою надання послуг інтимного характеру за грошову винагороду в сумі від 800 до 1500 гривень за годину. Половину грошей, отриманих від клієнтів, повії віддавали сину організаторки, а решту - залишали собі.

У рамках кримінального провадження проведено чотири санкціоновані обшуки за адресами розташування місць розпусти. У результаті вилучено речові докази злочинної діяльності – грошові кошти, кредитні картки, мобільні телефони тощо. Зловмисникам загрожує до семи років позбавлення волі.

Події, 11.05.2019 09:20